بازدید سایت : ۳۱۰۷۳
رئیس بخش اورژانس بیمارستان سینا مطرح کرد؛

چند راهنمایی مفید برای رایگان شدن هزینه های درمان افراد تصادفی

گر کمترین شکی هست که بیمار در جابجایی غیرحرفه ای آسیب ببیند، انتظار برای رسیدن ۱۱۵ را ترجیح دهید. انتقال اینگونه از نظر مالی و اداری هم به نفع بیمار است.

تین نیوز

گر کمترین شکی هست که بیمار در جابجایی غیرحرفه ای آسیب ببیند، انتظار برای رسیدن ۱۱۵ را ترجیح دهید. انتقال اینگونه از نظر مالی و اداری هم به نفع بیمار است.

به گزارش تین نیوز به نقل از جماران؛ حسین کرمانپور رئیس بخش اورژانس بیمارستان سینا در صفحه توییترش نوشت:

اگر تصادف کردید به اورژانس ۱۱۵ زنگ بزنید تا بیمار را به بیمارستان منتقل کند. اگر خودتان یا دیگری منتقل کرد، تمام هزینه های درمانی آزاد محاسبه می شود. تصادفات تحت پوشش هیچ بیمه ای نیست. عوضش اگر با ۱۱۵ منتقل شود همه هزینه ها تا دو ماه رایگان است.

اگر به هر دلیلی، بیمار خودش به اورژانس مراجعه کرد، اگر کروکی تصادف را از سوی نیروی انتظامی به بخش تصادفات بیمارستان تحویل دهید، دریافتی های بیمارستان عودت داده و پرونده باز هم رایگان می شود.

اگر به هر دلیلی بیمارستان اول را ترک و به بیمارستان دولتی دوم وارد شدید، برای رایگان شدن خدمات در بیمارستان جدید، باید کپی برابر اصل شده فرم اورژانس ۱۱۵ را از بیمارستان اول گرفته و تحویل بخش تصادفات بیمارستان دوم بدهید در غیر این صورت، خدمات با تعرفه آزاد خواهد بود.

اگر کمترین شکی هست که بیمار در جابجایی غیرحرفه ای آسیب ببیند، انتظار برای رسیدن ۱۱۵ را ترجیح دهید. انتقال اینگونه از نظر مالی و اداری هم به نفع بیمار است.

 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.