| کد خبر: 252215 |

نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی تهران در روز ۲۲ بهمن اعلام شد

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی در روز ۲۲ بهمن ماه در پایتخت خبر داد.

تین نیوز

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی در روز ۲۲ بهمن ماه در پایتخت خبر داد.

به گزارش تین نیوز به نقل از فارس، شادی مالکی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در توضیح خبر افزود: در روز ۲۲ بهمن ماه مراکز معاینه فنی بیهقی ، نیایش، خاوران و شهدای زمان آباد از ساعت ۱۳ الی ۱۸ فعال و آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند. این تصمیم با توجه به روزهای پایانی سال و افزایش مراجعات به مراکز معاینه فنی جهت تسهیل در ارائه خدمات گرفته شده و در این روز با عنایت به حضور شهروندان و همکاران این مجموعه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه فعالیت مراکز به نحوی برنامه ریزی شده که شهروندان بتوانند از خدمات مراکز استفاده نمایند.

وی در ادامه گفت: علاوه بر فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در این روز، تلاش می‌شود در راستای مدیریت امور مشتریان با پذیرایی و ایجاد سیمای بصری مناسب و شاد در این روز فرخنده به نحو شایسته از مراجعین تکریم گردد.

مالکی در توضیح تعداد مراکز معاینه فنی شهر تهران و استفاده شهروندان از نوبت دهی اینترنتی خاطر نشان کرد: شهر تهران از ظرفیت ۵۶ خط معاینه فنی مختص خودروهای سبک در ۱۷ مرکز معاینه فنی ثابت و هفت واحد سیار تک خطه و همچنین سه مرکز معاینه فنی تک خطه مختص خودروهای سنگین برخوردار بوده و شهروندان می توانند جهت اطلاع از آدرس و نحوه فعالیت مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه کنند.

وی افزود: ضمنا در حال حاضر ظرفیت اختصاصی برای مراجعه با تعیین وقت قبلی برای ۷۰۰ دستگاه خودرو پیش بینی شده که حدود ۷۰ درصد این ظرفیت تکمیل می شود. البته تاکید می گردد کمتر از ۲۰ درصد ظرفیت ایجاد شده برای مراکز جنوب شهر تهران نظیر مرکز شقایق و شهید چمران تکمیل می شود و شهروندان می توانند به راحتی از ظرفیت خالی این مراکز استفاده کنند. به هر روی از شهروندان درخواست می شود جهت مدیریت زمان و به حداقل رساندن معطلی با استفاده از سیستم نوبت دهی اینترنتی که از طریق سامانه «تهران من» در دسترس است و همچنین نوبت تلفنی(۹۶۰۰۶۰۰۰) با تعیین وقت قبلی به مرکز مورد نظر مراجعه نمایند.

وی در توضیح تخفیف پرداخت عوارض تردد در محدوده کم انتشار آلایندگی و طرح ترافیک برای دارندگان معاینه فنی برتر در سال ۱۴۰۲ نیز اظهار داشت: معاینه فنی برتر در ۱۱ مرکز منتخب بیهقی، سراج، شهید آبشناسان، دماوند، الغدیر، شقایق، نیایش، شهید چمران ، خاوران، فدائیان اسلام و شهدای زمان آباد انجام شده و خودروها می توانند با دریافت معاینه فنی برتر از تخفیف ۳۰ درصدی عوارض تردد در محدوده کم انتشار آلایندگی و ترافیک در سال ۱۴۰۲ همانند امسال بهره مند شوند. لازم به توضیح است تفاوت معاینه فی برتر و عادی تنها در فرآیند آزمون آلایندگی خودرو بوده و از لحاظ هزینه پرداختی یکسان است.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
    0 رویداد‌های ۱۰ روز آینده
    helptinn

    تین‌نیوز در مدت 12 سال فعالیت مستمر، با رعایت اصل بی‌طرفی رسانه‌ای، اخبار، گزارش‌ها و رویدادهای حمل‌ونقل کشور را تحت پوشش و به‌طور رایگان در اختیار علاقه‌مندان و متخصصین قرار داده است.
    ادامه فعالیت این رسانه علاوه بر حمایت‌های معنوی شما که همواره از آن بهره‌مند بوده‌ایم، نیازمند حمایت مادی شما است.

    از ما حمایت کنید