| کد خبر: 268589 |

محدودیت‌ های ترافیکی از دوم تا هفتم اسفند در محورهای مواصلاتی کشور

مرکز مدیریت راه های کشور، محدودیت های ترافیکی از چهارشنبه دوم اسفند تا دوشنبه هفتم اسفند در برخی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.

تین نیوز

مرکز مدیریت راه های کشور، محدودیت های ترافیکی از چهارشنبه دوم اسفند تا دوشنبه هفتم اسفند در برخی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.

به گزارش تین نیوز، بنا بر اعلام مرکز مدیریت راه ها، تردد موتورسیکلت ها به استثناء موتورسیکلت های انتظامی و امدادی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه دوم اسفند تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه هفتم اسفند از محورهای کرج  چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران سمنان مشهد و بالعکس ممنوع اعلام شده است.

بر این اساس محدودیت قطعی تردد در روز پنجشنبه ۳ اسفند، از ساعت ۸:۳۰ از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) انسداد محور به صورت کامل اعمال می شود.

از ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه سوم اسفند تردد خودروها از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یک طرفه بوده و همچنین از ساعت ۲۳ اعمال محدودیت های یک طرفه اتمام یافته و تردد خودروها از پل زنگوله تا مرزن آباد در مسیر دو طرفه برقرار خواهد شد.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور مبنی بر ممنوعیت تردد در روز یکشنبه ششم اسفند برای انواع وسایل نقلیه، از ساعت ۱۱ محدودیت تردد از ابتدای آزادراه تهران شمال اعمال به مقصد چالوس انجام می شود.

علاوه بر اعمال محدودیت تردد از ساعت ۱۲ از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) در این روز، از ساعت ۱۴ تردد از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یک طرفه خواهد بود.

این گزارش حاکی است، طرح محدودیت تردد در روز یکشنبه ششم اسفند از ساعت ۲۴ پایان یافته و تردد وسایل نقلیه از پل زنگوله تا مرزن آباد در مسیر دوطرفه برقرار خواهد شد.

گفتنی است که تردد از مسیر جاده قدیم کرج چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد است، البته تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس را دارند، از ساعت ۹ صبح از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

همچنین بر اساس پیش بینی مرکز مدیریت راه های کشور، در صورت پرحجم بودن تردد و اعلام مأموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه در روز چهارشنبه دوم اسفند از ساعت ۱۵ از مرزن آباد به سمت تهران ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ از پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز) به مقصد چالوس یک طرفه خواهد بود.

با اعلام محدودیت تردد برای وسایل نقلیه در این محور از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای جمعه، شنبه و دوشنبه (۴، ۵ و ۷ اسفند)، از ساعت ۱۴ ممنوعیت تردد از ابتدای آزادراه تهران شمال به مقصد چالوس اعمال می شود، همچنین از ساعت ۱۵ از پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز) به سمت چالوس انسداد کامل اعمال شده و از ساعت ۱۷ از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) تردد در مسیر یک طرفه خواهد بود.

گفتنی است از ساعت ۲۴ روزهای جمعه، شنبه و دوشنبه (۴، ۵ و ۷ اسفند) طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دوطرفه می شود، تردد از مسیر جاده قدیم کرج چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد بوده، البته تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس را دارند، از ساعت ۱۲ از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، در محور هراز و در صورت افزایش حجم ترافیک و اعلام ماموران پلیس راه، در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و یکشنبه (۲، ۳، ۴ و ۶ اسفند) محدودیت یک طرفه مقطعی به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس اعمال خواهد شد.

در محور کندوان، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از محور کرج چالوس و بالعکس ممنوع بوده و تردد خودروهای تریلر از محور هراز همچنان ممنوع است.

بر این اساس همچنین تردد خودروهای کامیون و کامیونت (به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲ و ۳ اسفند) و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه (۴، ۵ و ۶ اسفند) از محور هراز ممنوع است.

بر مبنای اعلام مرکز مدیریت راه ها در محور قدیم رشت قزوین و بالعکس تردد خودروهای کامیون و تریلر (به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲ و ۳ اسفند) و از ساعت ۸ تا ۲۴ روز یکشنبه ۶ اسفند ممنوع اعلام شده است.

در محور آستارا اردبیل و بالعکس تردد خودروهای کامیون و تریلر (به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲ و ۳ اسفند) و از ساعت ۸ تا ۲۴ روز یکشنبه ۶ اسفند ممنوع خواهد بود.

تردد خودروهای تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ روز شنبه ۵ اسفند تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۶ اسفند از محور قدیم کاشان قم و بالعکس ممنوع و مسیر جایگزین آزادراه قم کاشان است.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.