| کد خبر: 217942 |

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در برخی جاده‌های پرتردد از روز چهارشنبه 5 شهریور تا سه‌شنبه 11 شهریور، گفت: محور هراز ‌از ساعت 21 امشب تا 5 صبح روز بعد مسدود است.

تین نیوز

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در برخی جاده‌های پرتردد از روز چهارشنبه 5 شهریور تا سه‌شنبه 11 شهریور، گفت: محور هراز ‌از ساعت 21 امشب تا 5 صبح روز بعد مسدود است.

به گزارش تین نیوز به نقل از فارس، ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* محور هراز امشب هم مسدود می‌شود

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: محور هراز محدوده تونل زیار باغ در استان مازندران از امروز سوم شهریور 99 ‌از ساعت 21 تا 5 صبح روز بعد به‌ دلیل اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل در کیلومتر 95، مسیر مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.

* محدودیت ترافیکی جاده‌ها از چهارشنبه پنجم شهریور تا سه‌شنبه 11 شهریور

‌وی اظهار کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه پنجم شهریور تا ساعت 6 روز سه شنبه مورخ 11 شهریور در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران– سمنان– مشهد و بالعکس ممنوع است.

محرابی‌نیا گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 99/06/05 و 99/06/06 تا ساعت 2 بامداد روز های بعد از مرزن آباد بسمت کرج و آزادراه تهران-شمال  ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ های 99/06/05 و 99/06/06 تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه مورخ 99/06/07 از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز جمعه مورخ 99/06/07 از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز شنبه مورخ 99/06/08 از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز شنبه مورخ 99/06/08 از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی‌نیا اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ‌های 99/06/09 و 99/06/10 تا ساعت 2 بامداد روز های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ های 99/06/09 و 99/06/10 تا ساعت 2 بامداد روز های بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی تأکید کرد: البته درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت‌ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود.

محرابی‌نیا بیان کرد: در ‌محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون‌ کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع  است؛ تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 99/06/05 تا ساعت 2 بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: تردد‌ کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه ، یکشنبه و دوشنبه پیش‌ِ رو تاساعت 2 بامداد روزهای بعد در محور هراز ممنوع اسست.

وی ادامه داد: در محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائم شهر، تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز یکشنبه 9 شهریور از مسیر شمال به جنوب ممنوع اسست.

محرابی‌نیا افزود: همچنی در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه پیشِ رو ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد انواع تریلرها و کامیون غیر از حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 تا 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه پیش‌ِ رو ممنوع است.

وی افزود: در محور سلفچگان-قم، باند رفت به سمت قم، تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 تا 24 روز یکشنبه 9 شهریور ‌ممنوع است و مسیر جایگزین آزادراه تهران-ساوه-سلفچگان اسست.

* ترافیک در آزادراه کرج-قزوین و آزادراه کرج-تهران

محرابی‌نیا بیان کرد: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای کندوان، فیروزکوه و هراز، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده مهرویلا و در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس، گفت: دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده پل کلاک نشان می‌دهد.

* بارش پراکنده باران‌ در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت

وی در تشریح وضعیت جوی راه‌ها گفت: در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت‌ بارش پراکنده باران گزارش شده است و در ‌محورهای ‌هراز و کندوان و آزادراه تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

محرابی‌نیا از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان های گیلان و مازندران خبر داد.

‌*  آزادراه‌های‌ ‌تهران-کرج و کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته آزادراه‌ ‌تهران-کرج، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه‌ ‌قزوین-کرج پرترددترین جاده‌های کشور بود.

* انسداد محور قزوین - همدان در کیلومتر 110

وی اضافه کرد: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده فرعی شمشک - دیزین، محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر و محور شهداد - نهبندان به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

* رصد تردد در جاده‌ها با‌ 2253 دستگاه ترددشمار جاده‌ای

محرابی‌نیا اظهار داشت‌: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد تعداد‌ 2253 دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 2.7 درصد کاهش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 15.7 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین