| کد خبر: 172855 |

شهردار منطقه سه:

به گفته شهردار منطقه سه، به‌هیچ‌وجه اجازه تغییر کاربری پارکینگ‌های این منطقه به مالکان داده نخواهد شد.

تین‌نیوز | 

شهردار منطقه سه، به علت بیش‌ترین مراجعه به شهرداری در حوزه شهرسازی است و فعالیت حوزه شهرسازی در رضایت‌مندی مردم بیش‌ترین تاثیر را دارد.

به گزارش تین‌نیوز و به نقل از روابط‌عمومی شهرداری منطقه سه، مصطفی سلیمی در جلسه نظارت ستادی معاونت شهرسازی و معماری سازمان بازرسی شهرداری تهران از این منطقه بابیان این‌که عملکرد معاونت شهرسازی تاثیر مستقیمی در عملکرد منطقه دارد، گفت: ازآن‌جایی‌که بیش‌ترین مراجعه‌کنندگان به شهرداری دارای پرونده‌های معاونت شهرسازی و معماری هستند نحوه رسیدگی در زمان و کیفیت رسیدگی در حوزه شهرسازی در کسب رضایت‌مندی شهروندان نقش مهمی دارد.

سلیمی عنوان کرد: بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های یکسان است این در حالی است که شرایط و موقعیت مناطق ازنظر اقتصادی، نوع کاربری، ترافیک، تراکم، شرایط اجتماعی و فرهنگی، شهرسازی با یکدیگر متفاوت است.

شهردار منطقه سه، در خصوص ضرورت ایجاد پارکینگ در املاک این منطقه تاکید کرد و افزود: یکی از ضروری‌ترین نیازهای شبکه ترافیکی درون‌شهری، ایجاد پارکینگ با حجم موردنیاز بار ترافیکی است به همین علت ایجاد پارکینگ توسط مالکان املاک و بخش خصوصی و شهرداری همیشه مورد تاکید شهرداری است.

وی ابراز کرد: در حال حاضر توافقاتی با مالکان ساختمان‌های این منطقه جهت ایجاد پارکینگ انجام‌شده که در این راستا از بسته‌های تشویقی نیز استفاده کرده‌ایم که مالکان و ساکنان و افراد فعال در منطقه نه‌تنها کاهش پارکینگ نداشته باشند بلکه نسبت به احداث و بهره‌برداری از پارکینگ اختصاصی و عمومی نیز اقدام کنند.

شهردار منطقه سه، اظهار داشت: ایجاد پارکینگ اضافی در املاک یکی از مطالبات شهرداری از مالکان و سازندگان ساختمان‌های این منطقه است و حتی در بخش صدور پروانه نیز تشویق به افزایش احداث حداکثری پارکینگ تاکید شده است.

سلیمی خاطرنشان کرد: باوجود شرایط کنونی شهرداری تهران به‌هیچ‌عنوان اجازه تغییر کاربری پارکینگ‌ها در این منطقه به مالکان ساختمان‌ها داده نخواهد شد.

جلسه نظارت ستادی معاونت شهرسازی و معماری سازمان بازرسی شهرداری تهران از منطقه سه، با حضور سلیمی شهردار این منطقه، میرزاعلی معاون در حوزه شهرسازی و معماری سازمان بازرسی شهرداری تهران، صفاری سرگروه تخلفات شهرسازی سازمان بازرسی شهرداری تهران و گودرزی سرگروه بازرسی در حوزه شهرسازی سازمان بازرسی شهرداری تهران، کاظمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه سه، شهرداران نواحی و مدیران شهرسازی منطقه برگزار شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین