| کد خبر: 170505 |

شروط تبدیل وضعیت استخدام کارکنان اعلام شد.

تین‌نیوز | 

رییس اداره جذب‌نیروی‌انسانی و بازنشستگی فرودگاه‌ها گفت: در حال بررسی اطلاعات پرسنلی تمامی کارکنان پیمانی و رسمی آزمایشی هستیم و به‌یقین کارمندانی که شرایط بخشنامه شماره 144189 سازمان اداری و استخدامی کشور را داشته باشند، برای تبدیل وضعیت به این سازمان معرفی می‌شوند.

به گزارش تین‌نیوز و به نقل از روابط‌عمومی شرکت‌ فرودگاه‌ها و‌‌ ناوبری‌ هوایی‌ ایران؛ فرهاد عالی‌فکر با اشاره به ابلاغ بخشنامه شماره 144189 مورخ 97/03/28 سازمان اداری و استخدامی کشور در ارتباط با تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان از پیمانی به رسمی‌آزمایشی و از رسمی‌آزمایشی به رسمی قطعی به تشریح اقدامات صورت گرفته از سوی اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی پرداخت.

وی در خصوص شروط تبدیل وضعیت از پیمانی به رسمی‌آزمایشی گفت: فرد دارای حداقل پنج‌سال سابقه پیمانی، استخدام از طریق آزمون و متوسط ارزشیابی سه سال آخر بالاتر از 80 درصد باشد و محکومیت به موارد تخلفاتی مشروحه را نداشته باشد.

عالی‌فکر ادامه داد: در ابتدای فرآیند لازم است برای پست‌هایی که جزو مشاغل حاکمیتی است درخواست تبدیل وضع داده شود که با توجه به عدم ابلاغ پست‌های حاکمیتی فرودگاه‌های کشور، پیگیری لازم از دفتر تشکیلات و برنامه‌وبودجه صورت گرفته است و این اداره‌کل در حال حاضر مشغول بررسی اطلاعات کارکنان پیمانی برای تطبیق با شرایط ابلاغی است و به‌محض وصول ابلاغیه پست‌های حاکمیتی کل شرکت، مکاتبات لازم برای اخذ مجوز از سازمان اداری و استخدامی کشور صورت خواهد گرفت.

رییس اداره جذب‌نیروی‌انسانی و بازنشستگی فرودگاه‌ها همچنین کسب حداقل 75‌درصد از مجـموع امتیازهای فرم تعیین صـلاحیت، گذراندن دوره‌های آموزشی و کسـب امتیاز لازم و تایید گزینش سه‌شرط لازم کارکنان‌رسمی‌آزمایشی برای امکان تبدیل وضع عنوان و تاکید کرد: البته برای این فرایند نیز شرط حاکمیتی بودن پست‌سازمانی مهم است و هم‌اینک در حال پیگیری هستیم.

عالی‌فکر در خصوص تبدیل وضعیت کارکنانی که از طریق آزمون جذب نشده‌اند نیز گفت: همان‌گونه که درتبصره بند (ب) ماده سه بخشنامه مذکور عنوان‌شده است، جذب فرد از طریق آزمون‌های موضوع ماده 44‌قانون مدیریت خدمات کشوری جزو شرایط الزامی است و مابقی افراد لازم است در آزمون عمومی که البته از طریق سازمان اداری و استخدامی کشور برنامه‌ریزی، اطلاع‌رسانی و اجرا خواهد شد نمره قبولی کسب کنند.

نمودار خلاصه مراحل اجرایی بخشنامه مذکور برای بهره‌برداری و مطالعه کارکنان در لینک آزمایشی به رسمی و پیمانی به رسمی قابل رویت است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین