| کد خبر: 176257 |

نظارت بر بهبود عملکرد با نصب ۲۰ دستگاه آغاز شد؛

یکی از برنامه‌های اصلی، الکترونیکی کردن خدمات اجرایی به منظور افزایش سرعت، کیفیت و رضایتمندی مردم است، از این‌رو به عنوان محور ویژه و جداگانه در ارزیابی‌ها مدنظر قرار دارد.

تین‌نیوز | 

۲۰ دستگاه مکانیزه نظرسنجی در ایستگاه‌ راه‌آهن تهران نصب شد تا مسافران ابزاری برای انتقال دیدگاه‌های خود و نشان دادن ایرادها و اشکالات واحدها داشته باشند.

به گزارش تین‌نیوز و به نقل از به نقل از روابط‌عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، عابدین هادی‌نژاد مدیرکل راه‌آهن تهران از نصب ۲۰ دستگاه باهدف نظرسنجی مکانیزه از مسافران در ایستگاه راه‌آهن تهران خبر داد و گفت: هدف اصلی نصب این دستگاه‌ها نظارت و ارزیابی بر واحدهای اجرایی، بهبود عملکردها و رضایتمندی مسافرین از ارائه خدمات در ایستگاه راه‌آهن تهران است.

وی افزود: با نصب ۲۰ دستگاه مکانیزه نظرسنجی باهدف اصلی استفاده از نتایج، بهبود عملکردها است و ارزیابی ابزار و فرآیندی برای نشان دادن ایرادها و اشکالات واحدها و تجلیل از برگزیده‌ها، راهکاری برای تشویق دیگر واحدهای ارائه خدمات در ایستگاه‌های مسافری است.

هادی‌نژاد در رابطه با سامانه الکترونیکی نظرسنجی‌ها گفت: یکی از برنامه‌های اصلی، الکترونیکی کردن خدمات اجرایی به منظور افزایش سرعت، کیفیت و رضایتمندی مردم است، از این‌رو به عنوان محور ویژه و جداگانه در ارزیابی‌ها مدنظر قرار دارد.

وی ادامه داد: نظر مسافران به عنوان کسانی که از واحدهای اجرایی خدمات‌رسانی در ایستگاه راه‌آهن تهران استفاده می‌کنند می‌تواند در شناسایی نقاط قوت و ضعف واحدهای خدمات رسان را یاری کنند.

وی تاکید کرد: با این اتفاق جدید، در واقع نیازها و کمبودهای ایستگاه راه‌آهن تهران، با تحقیق و نظرسنجی روشن خواهد شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین