| کد خبر: 189135 |

در جلسه امروز شورای شهر تهران صورت گرفت؛

۴ پلاک ثبتی برای باغ بودن تعیین و تکلیف شد.

تین نیوز

اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز این شورا باغ بودن یا نبودن ۴ پلاک ثبتی را بررسی کردند.

به گزارش تین نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ادامه تعیین و تکلیف باغ بودن پلاک‌های ثبتی از سوی اعضای شورای شهر تهران در دستور کار یکصد و چهل و چهارمین جلسه شورای شهر تهران قرار گرفت.

در این جلسه پلاک ثبتی ۷۰/۲۱۵۱/۶۱۱با توجه به نظریه کمیسیون ماده ۷ آیین نامه اجرایی ماده یکم قانون اصلاح لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز در شهر‌ها و قرائت گزارش کمیسیون شهرسازی و معماری به شماره ۱۶۰/۸۲۳/۱۲۷۹۷/م مورخ ۹۷/۰۱/۱۲مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگان شورای شهر تهران با ۱۷رای، رای به باغ بودن ان دادند.

در ادامه این جلسه پلاک ثبتی به شماره ۱۸۶۳/۴۰۹/۵۳ با توجه به نظریه کمیسیون ماده ۷ آیین نامه اجرایی ماده یکم قاون اصلاح لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز در شهر‌ها وقرائت گزارش کمیسیون شهرسازی و معماری به شماره ۱۶۰/۸۱۹/۱۱۲۷۹۳/م مورخ ۹۷/۱۲/۱۳ مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگان شورای شهر تهران با ۱۷رای موافق، ان را باغ تشخیص دادند.

پلاک ثبتی دیگر، پلاک با شماره ۴/۹۳۲بود که با توجه به نظریه کمیسیون ماده ۷ آیین نامه اجرایی ماده یکم قاون اصلاح لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز در شهر‌ها وقرائت گزارش کمیسیون شهرسازی و معماری به شماره ۱۰۶/۵۰۸/۱۱۴۸۲م مورخ ۹۷/۱۱/۲۷مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگان شورای شهر تهران با ۱۳ رای موافق، رای به باغ نبودن ان دادند.

پلاک ثبتی دیگر پلاک به شماره ۲۱۰۶/۵۸۱۶ بود با توجه به نظریه کمیسیون ماده ۷ آیین نامه اجرایی ماده یکم قاون اصلاح لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز در شهر‌ها وقرائت گزارش کمیسیون شهرسازی و معماری به شماره ۱۶۰/۵۰۷/۱۲۴۸۱/م مورخ ۹۸/۰۱/۲۸ مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگان شورای شهر تهران با ۹ رای موافق و ۹ رای مخالف رای به باغ بودن آن دادند.

منبع: سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین