| کد خبر: 184039 |

سرپرست راه آهن تاکید کرد:

رد پای روابط عمومی در همه موفقیت های راه‌آهن دیده می‌شود.

تین‌نیوز | 

سرپرست راه‌آهن با تاکید بر اینکه کارکنان روابط عمومی سربازان سازمان هستند و رد پای آن‌ها در تمام موفقیت‌های سازمان دیده می‌شود، گفت: توجه به ظرفیت‌های داخلی و نیروی انسانی متخصص، در اولویت‌های برنامه‌های آتی راه آهن قرار دارد.

به گزارش تین‌نیوز و به نقل از روابط‌عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، سعید رسولی در گردهمایی مسئولان و کارشناسان روابط عمومی های ستاد و مناطق راه‌آهن با اشاره به نقش موثر و ارزشمند روابط عمومی‌ها در ارتقای جایگاه سازمان، گفت: فعالان روابط‌عمومی با استفاده از روش‌های مختلف، موجب جریان‌سازی و ایجاد ارتباط میان سازمان و بیرون از آن می‌شوند.

وی خواستار برگزاری جلسات بیش‌تر با اعضای روابط عمومی ستاد و مناطق راه‌آهن شد و تصریح کرد: علاوه بر ارتباط حضوری با مناطق، در این جلسات، مسائل مرتبط با روابط عمومی‌ها، بررسی و نقطه نظرات مدیریت راه‌آهن در زمینه اقدامات مرتبط به روابط عمومی عنوان خواهد شد.

سرپرست راه‌آهن با یادآوری این‌که دیدگاه وی طی سال‌های مختلف حضور در راه‌آهن عنوان شده است ، گفت: در دوره جدید خدمت، نگاه به ظرفیت انسانی در داخل راه‌آهن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و حضور نیروهای توانمند، نجیب، دلسوز و متخصص راه‌آهن، توفیقات بزرگی را برای راه‌آهن به دنبال داشته است.

رسولی با تاکید بر این‌که وجود نیروهای با نشاط و علاقمند ، موجب افزایش انگیزه در راه‌آهن می شود ، گفت: درخانواده راه‌آهن،کارکنان ارزشمندی حاضر هستند که پشتوانه خدمات مدیران در راه‌آهن محسوب می‌شوند.

وی با یادآوری فرمایشات حضرت علی (ع) مبنی برحفظ حقوق کارگران و قدردانی از زحمات آنان گفت: مدیران بخش‌های مختلف راه‌آهن باید این سخنان را مد نظر داشته باشند و با استفاده از روش‌های مختلف موجود، آن را عملی کنند.

وی با قدردانی از زحمات و اقدامات سعید محمدزاده مدیرعامل سابق راه‌آهن، با تشریح برنامه‌های خود، افزود: تمام کارهایی که تا کنون انجام داده‌ام به پشتوانه خدمات بدنه راه‌آهن بوده و اعتماد نظام، دولت، مجلس و سازمان برنامه و بودجه ناشی از اقدامات صورت گرفته در بدنه راه‌آهن است.

وی خواستار حفظ و ترویج روحیه سر زندگی، امید به آینده و شادابی شد و اظهار داشت: معتقد به شعار نیستم و می‌دانم که آن‌چه که وعده می‌دهم مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

رسولی با اشاره به این‌که در همه قسمت‌های راه‌آهن، تخصص، دلسوزی، نجابت، علاقه و اعتماد به خدمت‌رسانی همکاران قابل مشاهده است، افزود: خانواده راه‌آهن متشکل از همه افرادی است که به اداره این شرکت و حرکت قطارها کمک می‌کنند و در سایه توجهات مسئولان نظام ، همدلی و اعتماد می‌توان کارهای بسیار بزرگی را رقم زد.

رسولی با یادآوری این‌که ارتباط تنگاتنگ با بدنه راه‌آهن و بخش روابط‌عمومی در برنامه‌های وی تعریف شده است، خاطر نشان کرد: روابط‌عمومی در زمره صاحب نظرترین بخش‌ها برای ارائه پیشنهاد و دریافت نظرات کارشناسان در زمینه ارتقا و ارائه خدمات راه‌آهن است و تلاش همکاران ریلی در این بخش هدیه بزرگی است که به بدنه راه‌آهن داده می‌شود.

وی هم‌چنین بر وجود شفافیت در انجام همه کارها و اقدامات تاکید کرد.

رسولی با اشاره به این‌که خوشبختانه تلاش‌های راه‌آهن برای جلب حمایت مسئولان هیچگاه به در بسته نخورده است، گفت: در هر حوزه با روی گشاده از راه‌آهن استقبال می‌شود و ما باید باخدمت‌رسانی مستمر و مطلوب این اعتمادها را پاسخ و موجبات رضایت و خشنودی مردم را فراهم کنیم.

وی افزود : جهت‌گیری خدمات ریلی، باید به سمت ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و در شان مردم باشد.

سرپرست راه‌آهن از ایجاد کارگروه‌های مشورتی در بدنه راه‌آهن خبر داد و اظهار داشت‌: همکاران روابط عمومی، افسران و سربازان ارتباط با بدنه سازمان و بیرون سازمان هستند و به نحوی ویترین آن محسوب می‌شوند، از این‌رو عملکرد آنان بر وجهه این شرکت اثر گذار است.

وی تاکید کرد : همه همکاران راه‌آهن باید خود را مسئول این شرکت بشناسند و بر اساس این باور، عمل کنند.

رسولی از همه کارکنان روابط عمومی‌های راه‌آهن خواست تا آن‌چه را که به صلاح راه‌آهن و جامعه می‌دانند منتقل کرده و تعامل مثبتی با دیگر همکاران خود داشته باشند.

در این نشست کارگاهی با موضوع فضای مجازی و ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی رسانه‌های اجتماعی، از سوی حمید ضیایی‌پرور از اساتید رسانه و روابط عمومی برگزار شد و حاضران در این مورد به پرسش و پاسخ پرداختند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین