| کد خبر: 127938 |

تین‌نیوز| یکی از کارمندان شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینر با رفتاری خشونت آمیز کالسکه‌ای را که یک بچه درون آن بوده از مادرش می‌گیرد که این اقدام با واکنش‌های گسترده‌ای مواجه شده است.

 

به گزارش تسنیم به نقل از بی‌بی‌سی، شرکت هواپیمایی آمریکن ایرلاینز پس از آن که یکی از کارمندانش در فرودگاه سانفرانسیسکو با مادری بر سر کالسکه "درگیر شد" با صدور اطلاعیه‌ای تایید کرد کارمند خاطی خود را تعلیق کرده است.

 

در ویدئویی که مسافری در پرواز 591 آمریکن ایرلاینز منتشر کرده‌ یکی از کارمندان این خطوط هوایی دیده می‌شود که به یکی از مسافران مرد می‌گوید: "بزن من رو! بیا جلو اگر راست می‌گی."

 

در پی این واقعه، خطوط هوایی آمریکن روز شنبه (22 آوریل - دوم اردیبهشت) با صدور اطلاعیه‌ای گفت: "ما عمیقا از درد و ناراحتی که این درگیری" برای این مادر و خانواده او به وجود آورده متاسفیم.

 

این واقعه تنها دو هفته پس از درگیری دیگری روی داد که طی آن یکی از مسافران خطوط هوایی یونایتد با زور و در حالی که روی زمین کشیده می‌شد به علت آنچه "فروش فراتر از ظرفیت" عنوان شد از هواپیما بیرون کشیده شد.

 

در ویدئویی که از آن رویداد منتشر شد ماموران دکتر دائو را به زور از صندلی‌اش بیرون می‌کشند و بعد او را از دو دست می‌گیرند و روی راهروی هواپیما می‌کشند و بیرون می‌برند.

 

آن طور که مسافران دیگر این پرواز گفته‌اند کارمند آمریکن ایرلاینز با "خشونت" کالسکه را از یک مادر می‌گیرد و چیزی نمانده بوده که بچه همراه این زن هم ضربه‌ای نصیبش شود.

 

در این تصاویر ویدئویی در حالی که مسافران و دیگر خدمه پرواز قصد مداخله دارند زنی دیده می‌شود که گریه می‌کند بسیار نگران و مشوش است.

 

پس از این درگیری یکی از مسافران مرد هنگامی که کارمند آمریکن ایرلاینز دوباره به داخل هواپیما باز می‌گردد به او می‌گوید: "ببین! اگر این کار رو با من کرده بودی همینجا نقش زمینت کرده بودم." بعد این کارمند دیده می‌شود که در پاسخ به مسافر مرد می‌گوید': تو حرف نزن. تو که از ماجرا خبر نداری دخالت نکن'... و از سوی مسافر مرد جواب می‌شنود که "من کاری به این کارها ندارم تو نزدیک بود که اون بچه را بزنی."

 

در بیانیه آمریکن ایرلاینز آمده: "ما این ویدئو رو دیدیم. آنچه در آن دیده می‌شود منعکس کننده اصول و ارزش‌های شرکت ما برای رفتار با مسافران نیست. ما عمیقا بابت ناراحتی که برای این مسافر و دیگر میهمانان این پرواز پیش آمده متاسفیم."

 

آن طور که گزارش شده در پرواز بعدی که این خانواده داشته، از آنها در بخش ویژه پذیرایی شده است.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین