| کد خبر: 191177 |

شاخصی که توانسته هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” را همچنان پس از ۵۷ سال در اوج نگاه دارد تجهیزات نیست، بلکه نیروی انسانی ارزشمندی است که در این شرکت فعالیت می کنند.

تین نیوز

کاپیتان زنگنه در بازدید از قسمت‌های مختلف “هما” در فرودگاه حضرت امام (ره) عنوان کرد: آن شاخصی که توانسته هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” را همچنان پس از ۵۷ سال در اوج نگاه دارد تجهیزات نیست، بلکه نیروی انسانی ارزشمندی است که در این شرکت فعالیت می کنند.

به گزارش تین نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران؛ ریاست هیات مدیره ومدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” از قسمت های مختلف “هما” در فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) بازدید کردند.

کاپیتان زنگنه در ابتدا از آشیانه شماره ۲، کارگاه تولید ضدیخ “هما”و در ادامه از واحدهای مختلف قسمت مهندسی و تعمیرات مستقر در فرودگاه حضرت امام (ره) بازدید و با متخصصین این قسمت ها دیدار و گفتگو کردند.

بازدید از واحدهای مختلف قسمت خدمات فرودگاهی “هما” مستقر در فرودگاه حضرت امام(ره)، ازدیگر برنامه های  مدیرعامل “هما” بود.

کاپیتان زنگنه در پایان از واحدهای مختلف کیترینگ “هما”در این فرودگاه بازدید و در سخنانی ضمن ‌تشکر از تلاش شبانه روزی کارکنان کیترینگ، خطاب به حاضران گفتند: سیاستهای کلی برای کیترینگ در نظر گرفته شده است که در روزهای ابتدایی به مدیرکل این مجموعه ابلاغ شده است.

مدیرعامل “هما”در خصوص این  سیاست ها افزوند: کیترینگ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” باید به شیوه  درآمد- هزینه  فعالیت خود را ادامه دهد تا برای شرکت سود آور باشد و این امر با اتخاذ و اجرای روش هایی امکان پذیر است.

ریاست هیات مدیره “هما” با اشاره به ظرفیت تولیدی مجموعه کیترینگ فرودگاه حضرت امام(ره) گفت: درحال حاضر ، ۴ هزار سرویس غذایی برای پروازهای “هما” تهیه  و ارایه می شود. درحالی که این مجموعه توان تولید ۶۰ هزار سرویس غذایی را دارد. به همین دلیل کارها و هماهنگی هایی انجام شده تا کیترینگ  تمام توان خود در زمینه افزایش تولید سرویس های غذایی را به کار گیرد.

کاپیتان زنگنه در ادامه از اقدامات انجام شده برای بهره‌گیری سایر شرکت‌های هواپیمایی از خدمات کیترینگ “هما” گفت: از امروز و با اقدامات انجام  شده، کیترینگ “هما” در فرودگاه حضرت امام(ره) به داخل “ایرساید” می رود و سایر شرکت های هواپیمایی در جهت اجرای مصوبه شورای عالی امنیت ملی کشور، سرویس های غذایی خود را از کیترینگ “هما” در این فرودگاه دریافت می‌کنند.

مدیرعامل “هما” همچنین اظهار داشت: درتمامی قسمت های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” از جمله کیترینگ ، نیروهای ازرشمندی فعالیت می کنند که از نظر دانش و توانمندی با سایر شرکت های هواپیمایی برابر نیستند. کیفیت سرویس های غذایی، رعایت بهداشت و نظارت بر تولیدات آن قابل مقایسه با سایر شرکت های هواپیمایی داخلی نیست.

کاپیتان زنگنه در پایان گفت: آن شاخصی که توانسته هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” را همچنان پس از ۵۷ سال در اوج نگاه دارد تجهیزات نیست، بلکه نیروی انسانی ارزشمندی است که دراین شرکت فعالیت می کنند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین