| کد خبر: 183790 |

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران خبر داد:

محدودیت‌های ترافیکی نوروزی از سه‌شنبه هفته آینده 28 اسفند ماه امسال در محورهای مازندران آغاز می‌شود.

تین‌نیوز | 

 رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی نوروزی از سه‌شنبه هفته آینده 28 اسفند ماه امسال در محورهای مازندران آغاز می‌شود.

به گزارش تین‌نیوز و به نقل از فارس، محسن هاشمی در شهرستان ساری، اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی نوروزی از سه‌شنبه هفته آینده 28 اسفند ماه امسال در محورهای مازندران آغاز می‌شود.

وی افزود: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها، محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و سایر محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران اضافه کرد: در تمامی محورهای برون شهری که در این ایام ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل موادسوختی و فاسدشدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه تنها در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک‌طرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

هاشمی گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت روز 13 فروردین ماه سال 98در تمامی محورهای برون شهری استان مازندران ممنوع است.

وی با اعلام این‌که تردد تریلی، کامیون و کامیونت هم‌چنان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 تا دو بامداد روز بعد روزهای سه‌شنبه 28، چهارشنبه29، پنج‌شنبه هشتم فروردین و یک‌شنبه 11 فروردین ماه امسال از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای فوق تا ساعت دو بامداد روز بعد، از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران  ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج_چالوس از ساعت  12 تا دو بامداد روزهای یک‌شنبه چهارم، جمعه نهم ، پنج‌شنبه 15، جمعه 16و شنبه 17 فروردین ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای فوق تا ساعت دو بامداد روز بعد، از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

 هاشمی به ممنوع بودن تردد انواع تریلی کماکان از محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12 ظهر روز سه‌شنبه 28 اسفند ماه امسال تا ساعت 24 روز شنبه  سوم فروردین ماه سال 98، ساعت 6 روز یک‌شنبه چهارم تا ساعت 24 روز دوشنبه پنجم فروردین، ساعت 12 ظهر پنج‌شنبه هشتم تا ساعت دو بامداد روز شنبه 10 و هم‌چنین از ساعت 12 شهر یک‌شنبه 11 تا ساعت 22 روز شنبه 17 فروردین ماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد بود.

وی تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز سه‌شنبه 28 اسفند ماه امسال تا ساعت دو بامداد روز بعد از آمل به رودهن ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14همان روز تا ساعت دو بامداد روز بعد، از رودهن به آمل به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16روزهای یک‌شنبه چهارم، جمعه 9، پنج‌شنبه 15 و جمعه  فروردین ماه تا ساعت دو بامداد روز بعد، از رودهن به سمت آب‌اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت 14 روزهای فوق تا ساعت دو بامداد روز بعد، از آب‌اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

 هاشمی بیان کرد: تردد انواع تریلرها از ساعت 8 تا 24 روزهای سه‌شنبه 28 و چهارشنبه 29 اسفند ماه امسال و هم‌چنین هشتم فروردین ماه سال 98 از  محور سوادکوه مسیر جنوب به شمال تهران _فیروزکوه _قائم‌شهر ممنوع است.

وی در پایان گفت: تردد تمامی  تریلرها از ساعت 8 تا 24 روزهای چهارم، 15 و 16 فروردین ماه سال 98  از محور سوادکوه  از مسیر شمال به جنوب محور قائم‌شهر_فیروزکوه _تهران ممنوع است.

منبع: خبرگزاری فارس

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین