| کد خبر: 223524 |

مدیرکل برنامه ‌ریزی و بودجه شهرداری اصفهان:

مدیرکل برنامه ‌ریزی و بودجه شهرداری اصفهان گفت: بودجه 1400 شهرداری اصفهان یک ماه دیگر برای بررسی و تصویب به صحن شورای اسلامی شهر می رود.

تین نیوز

مدیرکل برنامه ‌ریزی و بودجه شهرداری اصفهان گفت: بودجه 1400 شهرداری اصفهان یک ماه دیگر برای بررسی و تصویب به صحن شورای اسلامی شهر می رود.

به گزارش تین نیوز به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سعید ابراهیمی در مورد فرآیند تدوین بودجه سال 1400 شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه در حال حاضر ما در میانه فرآیند تدوین بودجه سال 1400 شهرداری اصفهان قرار داریم و جلسات بررسی کارشناسی و سیاست گذاری اولیه در حال برگزاری است، اظهار کرد: برآورد اولیه از درآمدهای سازمان های شهرداری مرکزی انجام شده که بخشی از این درآمدها مربوط به درآمدهای جاری، مستمر و عمرانی است.  

وی بیان کرد: هم اکنون پیش نویس پروژه های شاخص و مهم نیز در حال تدوین است؛ این پروژه ها نگاه شهری و فرامنطقه ای دارد و نیاز است همه معاونت ها و مناطق با نگاه بین بخشی به صورت مشترک این پروژه ها را مورد بررسی قرار دهند که این روند در جلساتی که در حال برگزاری است، انجام می شود. 

وی اظهار کرد: براساس زمان بندی صورت گرفته، مهلت قانونی تدوین بودجه شهرداری اصفهان پایان دی ماه است که شهرداری اصفهان در پایان دی ماه لایحه بودجه را به شورای اسلامی شهر اصفهان تقدیم خواهد کرد و شورا به لحاظ زمانی یک ماه فرصت دارد، تصویب بودجه را انجام دهد. امیدواریم شرایط کرونا تشدید نشود و امکان برگزاری منظم جلسات در فرآیند ارسال لایحه و تصویب بودجه وجود داشته باشد.  

وی افزود: در حال حاضر به موازات بررسی پروژه های شاخص شهری، بودجه سازمان های شهرداری نیز در حال بررسی است و جلسه درآمد سازمان ها مشابه مناطق برگزار شد تا مجموعه بودجه شهرداری اصفهان و سازمان های وابسته در قالب لایحه بودجه تقدیم شورا شود.

مدیرکل برنامه ریزی و بودجه شهرداری اصفهان در مورد رویکردهای بودجه شهرداری اصفهان برای سال آینده اظهار کرد: بودجه از سند بالادستی خود که برنامه 1405 است، تبعیت می کند و با توجه به اینکه سال آینده سال اول برنامه راهبردی اصفهان 1405 ( ششمین برنامه پنج ساله شهر اصفهان) است، طبیعتا باید به هدف گذاری برنامه توجه شود؛ هرچند در سال آینده باید یک سری پروژه های نیمه تمام شهر به پایان برسد، بنابراین تکمیل طرح های نیمه تمام در اولویت بودجه است.   

وی افزود: باید به هدف گذاری های کلان برنامه 1405 مانند کاهش آلودگی هوا، توسعه گردشگری و ..... در تدوین بودجه 1400 توجه بیشتر داشته باشیم و این موضوعات در بودجه های سال های آتی مورد توجه بیشتر باشد.

 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین