| کد خبر: 124179 |

نائب رئیس انجمن صنفی حمل‌ونقل ریلی:

تین‌نیوز|

نائب رئیس انجمن صنفی حمل‌ونقل ریلی و خدمات وابسته معتقد است: مشکلی که در حال حاضر شرکت‌های بخش خصوصی دارند مشکل کمبود منابع برای توسعه و سرمایه‌گذاری است.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز؛ حدود دو ماه پیش بود که با برگزاری جلسه تودیع و معارفه اعضای انجمن صنفی ریلی و خدمات وابسته این انجمن اعضای جدید خود را شناخت و از اعضای دوره قبلی قدردانی کرد.

همچنین در این جلسه 3 نفر از اعضای انجمن شامل آقایان محمد رجبی، عباس فروتن و علیرضا شیخ طاهری به ترتیب به عنوان رئیس هیئت مدیره، نائب رئیس و خزانه‌دار به مدت 3 سال قبول مسئولیت کردند.

عباس فروتن در میان اعضای هیئت مدیره تنها عضو انجمن قبلی و انجمن جدید محسوب می‌شود و در ترکیب جدید انجمن نیز به عنوان نائب رئیس انجمن انتخاب شد. از جمله مسئولیت‌های وی می‌توان به معاون بازرگانی شرکت جوپار تا سال 92 و مدیرعامل این شرکت تاکنون اشاره کرد. به همین بهانه از او درباره مهم‌ترین مسائلی که انجمن صنفی حمل‌ونقل ریلی و خدمات وابسته با آن روبرو است پرسیدیم.

فروتن در خصوص مهم‌ترین مشکلاتی که انجمن صنفی حمل‌ونقل ریلی و خدمات وابسته بایستی برای حل آن‌ها اقدام کند اظهار داشت: مشکلی که در حال حاضر شرکت‌های بخش خصوصی دارند مشکل کمبود منابع برای توسعه و سرمایه‌گذاری است.

نائب رئیس انجمن صنفی حمل‌ونقل ریلی در ادامه در خصوص این مشکل اظهار داشت: اگر انجمن بتواند به راهکار مناسبی در خصوص جذب و تخصیص منابع ارزان قیمت و سهل‌الوصول دست یابد، این راهکارها می‌تواند به همراه مشوق‌هایی که راه‌آهن قبلاً برای توسعه بخش خصوصی در نظر گرفته بود باعث ایجاد تحول اساسی در بخش خصوصی باشد.

چندی پیش عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی در سومین جشنواره تعالی حمل‌ونقل ریلی در خصوص لزوم توجه به بخش خصوصی در حمل‌ونقل ریلی اظهار داشت: خوشبختانه سه سال است که این جشنواره در راه‌آهن برگزار می‌شود و بهترین‌های راه‌آهن را چه در داخل شرکت راه‌آهن و چه در کل صنعت حمل‌ونقل ریلی در بخش خصوصی و همچنین از حوزه دانشگاهی انتخاب می‌کنیم. در این جشنواره یک نوع سیستم رقابتی‌ای را طراحی کرده‌ایم که بتوانیم بهترین‌ها را شناسایی کرده و مورد تقدیر قرار دهیم و بتوانیم مدیران آینده صنعت حمل‌ونقل را چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی تربیت کنیم.

در این مراسم عباس فروتن (نائب رئیس انجمن صنفی)، به عنوان مدیرعامل شرکت جوپار و محمد رجبی (رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی) به عنوان مدیرعامل شرکت رجا جزو برگزیدگان جشنواره تعالی حمل‌ونقل ریلی بودند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین