| کد خبر: 170494 |

باقرجوان خبر داد:

در تیرماه ۱۳۹۷ بیش از یازده میلیون تردد در جاده‌های استان صورت گرفت که ۲۹‌درصد از کل ترددها مربوط به وسایل‌نقلیه سنگین بوده است.

تین‌نیوز | 

تردد مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان، گفت: در تیرماه ۱۳۹۷ بیش از یازده میلیون تردد در جاده‌های استان صورت گرفت که ۲۹ درصد از کل ترددها مربوط به وسایل‌نقلیه سنگین بوده است.

به گـزارش تین‌نیوز و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل راهـداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان، داریـوش باقـرجـوان گـفت: در تیرماه ۱۳۹۷ تعداد ۱۱۱۴۲۶۲۰ تردد در جاده‌های استان صورت گرفت که ۲۹‌درصد از کل ترددها مربوط به وسایل‌نقلیه سنگین بوده که بیش‌ترین حجم‌تردد در محور بندرعباس- بندرشهید رجایی با ۲۶۴۹۳۳ وسیله نقلیه ، بیشترین تردد وسایل‌نقلیه سنگین را داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان، گفت: متوسط نرخ جریان ترافیک در سطح جاده‌های استان معادل ۲۱۱ وسیله نقلیه در ساعت بوده، ضمن اینکه بیشترین نرخ این جریان ترافیکی مربوط به بندرعباس-بندر شهید رجایی با نرخ جریان تردد ۱۰۶۶ وسیله نقلیه در ساعت بوده است و سرعت متوسط تردد در شبکه راه‌های دارای تردد شمار استان در مدت مذکور را ۷۴ کیـلومتـر در سـاعت عـنوان کــرد و افــزود: بیش‌ترین ســـرعت متوسط در این مدت ۹۸ کیلومتر در ساعت مربوط به محور سه‌راهی چارک - بندرلنگه بوده است.

وی خاطرنشان کرد: کم‌ترین نرخ جریان ترافیک در این ایام با ۲۸ تردد وسیله نقلیه در ساعت مربوط به محور لامرد- سه‌راهی چهوو بوده و ۸‌درصد وسایل‌نقلیه در جاده‌های استان فاصله طولی مجاز بین دو خودرو را رعایت نکرده‌اند و بیش‌ترین تخلف عدم‌رعایت فاصله طولی مجاز مربوط به محور بندر شهیدرجائی-بندرعباس با ۱۵۸۸۰۴۷ وسیله نقلیه به ثبت رسیده است.

 از مجموع کل تردد ۸‌درصد وسایل‌نقلیه در جاده‌های استان سرعت مجاز را رعایت نکرده‌اند و بیش‌ترین تخلف عدم رعایت سرعت مجاز مربوط به محور سیرجان (باغات) – حاجی‌آباد با ۳۳۶۵۳ وسیله نقلیه به ثبت رسیده است.

داریوش باقر‌جوان با تاکید بر اینکه در تمام محورهای استان دوربین‌های تردد‌شمار و کنترل سرعت این اداره‌کل در طول شبانه‌روز بر تردد و فعالیت رانندگان نظارت می‌کنند بیان کرد: اطلاعات متخلفین سرعت غیرمجاز به‌صورت آنلاین و مستقیم جهت اعمال قانون به پلیس‌راهور ارسال می‌شود.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین