| کد خبر: 258928 |

آغاز توزیع کارت آزمون وزارت راه و شهرسازی از فردا

کارت ورود به جلسه بیست‌ و هشتمین آزمون متقاضیان تأسیس و فعالیت شرکت‌های حمل‌ و نقل بین‌ المللی کالا ـ سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ ای وزارت راه و شهرسازی ـ سال ۱۴۰۲ از فردا قابل توزیع است.

تین نیوز

کارت ورود به جلسه بیست‌وهشتمین آزمون متقاضیان تأسیس و فعالیت شرکت‌های حمل‌ و نقل بین‌ المللی کالا ـ سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ ای وزارت راه و شهرسازی ـ سال ۱۴۰۲ از فردا قابل توزیع است.

به گزارش تین نیوز به نقل از ایسنا، کارت ورود به جلسه بیست‌ و هشتمین آزمون متقاضیان تأسیس و فعالیت شرکت‌ های حمل‌ و نقل بین‌ المللی کالا ـ سازمان راهداری و حمل ‌و‌ نقل جاده‌ ای وزارت راه و شهرسازی ـ سال ۱۴۰۲ از فردا سه‌شنبه، ۲۷ تیر ماه جاری از سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل توزیع است.

بیست‌وهشتمین آزمون متقاضیان تأسیس و فعالیت شرکت‌های حمل‌ و نقل بین‌ المللی کالا ـ سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای وزارت راه و شهرسازی ـ سال ۱۴۰۲ پنج‌شنبه ۲۹ تیر ماه جاری منحصرا در تهران برگزار می‌شود.

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، همراه داشتن هرگونه وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه حافظه‌دار (از قبیل پیجر، تلفن همراه «حتی به صورت خاموش»، تبلت، قلم نوری، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و ...) در جلسه آزمون علاوه بر اینکه موجب محرومیت از گزینش در آزمون می‌شود، به عنوان تقلب و تخلف نیز تلقی شده و با داوطلبان ذی‌ربط بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌ها رفتار خواهد شد.

تخلفات و جرایم آزمون

الف - ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون شود یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی (حتی به صورت خاموش) و دستگاه‌های حافظه‌دار.

ب - ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه‌ دار کند، از قبیل ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون، تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌ اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سؤال برای تخلف در آزمون و ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.

ج - استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه‌های حافظه‌دار.

د - کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون جهت پاسخ به سؤالات.

ه- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیرمجاز از آنها.

و - هرگونه تغییر غیرمجاز سؤالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشای سؤالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.

ح - خرید یا فروش سؤالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سؤالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.

 هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم درباره چه مجازات‌هایی را دارند؟

الف - در مورد مشمولان بند الف ماده ۵ اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذی ربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.

ب - در مورد مشمولان بند ب و ج محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ۱۰ سال بعد.

تبصره - آراء هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده ۶ این قانون قابل تجدید نظرخواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها است.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

نظرسنجی
آیا جلسات اخیر مدیرعامل راه آهن با مدیران شرکت‌های مالک لوکوموتیو و واگن و تأکید ایشان بر حمایت از بخش خصوصی، تا کنون در بهبود وضعیت این شرکت ها مؤثر بوده است؟