| کد خبر: 182057 |

اولین جلسه تبادل نظر مدیریت دانش سازمان بنادر و دریانوردی با هدف پیاده‌سازی کارآمد نظام مدیریت دانش به ‌منظور تشخیص کمبودهای علمی، جلوگیری از اشتباهات، صرفه‌جویی در زمان حل مشکلات و ابتکار و نوآوری برگزار شد.

تین‌نیوز | 

اولین جلسه تبادل نظر مدیریت دانش سازمان بنادر و دریانوردی با هدف پیاده‌سازی کارآمد نظام مدیریت دانش به ‌منظور تشخیص کمبودهای علمی، جلوگیری از اشتباهات، صرفه‌جویی در زمان حل مشکلات و ابتکار و نوآوری برگزار شد.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، علی مرادی؛ مدیرکل مرکز بررسی‌ها و مطالعات راهبردی در اولین جلسه تبادل نظر مدیریت دانش و در راستای اجرایی سازی مدیریت دانش و بررسی عوامل و چالش‌های پیش رو، گفت:  مرکز بررسی‌ها و مطالعات راهبردی سازمان بنادر و دریانوردی با پیاده‌سازی کارآمد نظام مدیریت دانش به دنبال تشخیص کمبودهای علمی، جلوگیری از تکرار اشتباهات، صرفه‌جویی در زمان حل مشکلات، ابتکار و نوآوری و دستیابی به کارکنان دانش محور است.

وی ادامه داد:  در چشم اندازی که سازمان بنادر و دریانوردی تبیین کرده است  این سازمان بایستی به  سازمان یادگیرنده، متعالی دانش‌ محور و پیشرو تبدیل شود.

مرادی  با اشاره به جایگاه سازمان بنادر و دریانوردی به‌ عنوان مرجع حاکمیتی کشور در امور بندری، دریایی، کشتیرانی بازرگانی و متولی اقدامات تحقیقاتی ـ مطالعات و با توجه به وظایف دستگاه‌های دولتی در پیاده‌سازی راهبرد کلان  نقشه جامع علمی کشور در ارتباط با  نهادینه کردن مدیریت دانش در دستگاه‌های مختلف، به اهمیت و ضرورت مدیریت دانش در سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان دستگاهی اثرگذار پرداخت.

در این جلسه  با ارائه نقشه جامع علمی کشور و تاکید بر راهبرد شماره چهارم این سند یعنی «نهادینه کردن مدیریت دانش و ابتنای مدیریت جامعه بر اخلاق و دانش بر اساس الگوهای ایرانی - اسلامی در نهادهای علمی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و دفاعی-امنیتی» به اهمیت موضوع اشاره و گزارش عملکرد مرکز بررسی‌ها و مطالعات راهبردی در زمینه استقرار و پیاده‌سازی مدیریت دانش ارائه شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین