محدودیت‌ های ترافیکی راه‌ های کشور از ۱۳ تا ۱۹ شهریور اعلام شد

مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی در بازه زمانی ۱۳ تا ۱۹ شهریور ماه در برخی محورهای مواصلاتی را اعلام کرد.

محدودیت‌ های ترافیکی راه‌ های کشور از ۱۳ تا ۱۹ شهریور اعلام شد
تین نیوز

مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی در بازه زمانی ۱۳ تا ۱۹ شهریور ماه در برخی محورهای مواصلاتی را اعلام کرد.

به گزارش تین نیوز از سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، تردد موتورسیکلت ها (به استثنای موتورسیکلت های انتظامی و امدادی) از ساعت ۱۲ دوشنبه ۱۳ شهریور تا ساعت ۶ صبح یکشنبه ۱۹ شهریور از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و برعکس ممنوع است.

برپایه این گزارش، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای دوشنبه تا پنجشنبه در مورخ های ۱۳ تا ۱۶ شهریور از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از کرج میدان امیرکبیر و آزادراه تهران– شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای جمعه و شنبه (۱۷ و ۱۸ شهریور) از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

این گزارش حاکی است در محور هراز نیز تردد همه وسایل نقلیه (به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای جمعه و شنبه (۱۷ و ۱۸ شهریور) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) در صورت اعلام ماموران مستقر در محل، به صورت مقطعی یک طرفه خواهد بود.

بر اساس این گزارش، در محور کندوان نیز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس و برعکس همچنان ممنوع اعلام شده است.

در محور هراز، تردد تریلرها همچنان ممنوع بوده و تردد خودروهای کامیون و کامیونت (به استثنای خودروهای حامل مواد سوختنی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای سه شنبه و چهارشنبه (۱۴ و ۱۵ شهریور) و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای جمعه و شنبه (۱۷ و ۱۸ شهریور) از این محور ممنوع است.

بر این اساس، تردد خودروهای کامیون و تریلر (به استثنای خودروهای حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ سه شنبه ۱۴ شهریور در محور آستارا- اردبیل و برعکس ممنوع است.

همچنین تردد خودروهای کامیون و تریلر (به استثنای خودروهای حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه (۱۵ و ۱۷ شهریور) در این محور ممنوع اعلام شده است.

گفتنی است تردد خودروهای کامیون و تریلر (به استثنای خودروهای حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ سه شنبه ۱۴ شهریور در محور قدیم رشت- قزوین و برعکس ممنوع خواهد بود.

از سویی، تردد خودروهای کامیون و تریلر (به استثناء خودروهای حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه (۱۵ و ۱۷ شهریور) در این محور ممنوع اعلام شده است.

لازم به ذکر است اجرای محدودیت های یاد شده منوط به افزایش حجم تردد در محورها بوده و درصورتی که وضعیت ترافیک عادی باشد، با انجام هماهنگی این محدودیت ها لغو خواهد شد.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.