جابه‌جایی بیش از یک میلیون مسافر از استان اردبیل

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: یک میلیون و ۶۵ هزار نفر مسافر در ۸ ماه گذشته از استان اردبیل جابه جا شده اند.

جابه‌جایی بیش از یک میلیون مسافر از استان اردبیل
تین نیوز

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: یک میلیون و ۶۵ هزار نفر مسافر در ۸ ماه گذشته از استان اردبیل جابه جا شده اند.

به گزارش تین نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رضا شیرین زاده معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از شرکت های مسافربری شهرستان اصلاندوز گفت: نسبت به مدت مشابه سال قبل که یک میلیون و۵۳ هزار نفر مسافر از استان جابه جا شده بودند امسال افزایش ۲درصدی  را شاهد هستیم.  

شیرین زاده با بیان اینکه در ۸ ماهه گذشته حدود ۵۴۰ هزار نفر مسافر با وسیله نقلیه اتوبوس، ۸۶ هزار و۱۰۹ نفر مسافر با وسیله نقلیه مینی بوس  و۴۳۹ هزار و ۴۵۴نفر مسافر نیز با وسیله نقلیه سواری از استان جابه جا شده اند تصریح کرد: در جابه جایی مسافر با وسیله نقلیه اتوبوس نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۵۱۷ هزار و۱۰۳ هزار  نفر مسافربود در۸ماهه گذشته ۴درصد افزایش را نشان می دهد.  

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل اظهار کرد: در مدت یاد شده ۶۱۴ هزار و۹۴۱ نفر مسافر از شهرستان اردبیل، ۵ هزار و۵۰۰ نفر مسافر از شهرستان نیر، ۸ هزار و۸۰۰ نفر مسافر از شهرستان نمین، ۲ هزار و۷۱۷ نفر مسافر از شهرستان بیله سوار، ۸۲ هزار و۸۷۸ نفر از شهرستان پارس آباد، بیش از ۹۷ هزار نفر مسافر از شهرستان خلخال، حدود ۵ هزار نفر مسافر از شهرستان کوثر، ۶۰ هزار و۶۶۹  نفر مسافر از شهرستان گرمی، ۱۶۹هزار و۲۹۲ نفر مسافر از شهرستان مشگین شهر، ۲هزار و۷۰۰  نفر مسافر از شهرستان سرعین، حدود ۳ هزار نفر مسافر از شهرستان اصلاندوز و بیش از ۱۳  نفر مسافرنیز از سایر شهرستان ها به مقاصد مختلف جابه جا شده اند.  

شیرین زاده در ۸ ماهه گذشته از افزایش ۴۷ درصدی جابه جایی مسافر در شهرستان سرعین  خبرداد و تصریح کرد: در ۸ ماهه گذشته ۲ هزار و۷۰۰  نفر مسافر از شهرستان سرعین به مقاصد مختلف جابه جا شده بود که این رقم در مدت مشابه سال قبل  هزار و۸۰۰  نفر بود.  

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل فعالیت ۷ پایانه مسافربری در استان اردبیل را یادآور شد و اظهار کرد: هزار و ۲۳۱ ناوگان مسافر در استان اردبیل در حال خدمات رسانی به مردم و مسافران هستند.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.