| کد خبر: 269198 |

انتصابات جدید در سازمان منطقه آزاد انزلی

طی احکامی جداگانه معاونین «عمران و زیربنایی» و «اقتصادی و سرمایه گذاری» «توسعه مدیریت» و مدیران «بازرسی و ارزیابی عملکرد» «برنامه و بودجه» و «کار و خدمات اشتغال» سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شدند.

تین نیوز

طی احکامی جداگانه معاونین «عمران و زیربنایی» و «اقتصادی و سرمایه گذاری» «توسعه مدیریت» و مدیران «بازرسی و ارزیابی عملکرد» «برنامه و بودجه» و «کار و خدمات اشتغال» سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شدند.

به گزارش تین نیوز به نقل از ایلنا از بندرانزلی، محمد سجاد سیاهکارزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، طی احکامی جداگانه معاونین «عمران و زیربنایی» و «اقتصادی و سرمایه گذاری» «توسعه مدیریت» و مدیران «بازرسی و ارزیابی عملکرد» «برنامه و بودجه» و «کار و خدمات اشتغال» سازمان منطقه آزاد انزلی را منصوب کرد.

بر این اساس حسن کاظمی که پیش از این مدیر برنامه ریزی و بودجه و با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت عمران و زیربنایی فعالیت داشت با حکم جدید بعنوان معاون عمران و زیربنایی ابقا شد.

همچنین علی رزم آرا به عنوان مدیر برنامه ریزی و بودجه منصوب شد در سوابق اجرایی رزم آرا مدیرعامل شرکت بین المللی سعدی کیش، رییس هیئت مدیره شرکت های خدمات فنی و مهندسی نصر شاهد و بیمه رفاه شاهد دیده می شود.

در حکمی دیگر محمد رسولی امین به عنوان معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منصوب شد از جمله سوابق اجرایی ایشان اینکه در بازار سرمایه و بورس فعالیت داشته و در نهاد ریاست جمهوری و وزارت نیرو مشغول بوده است. وحید طالب پور نیز که پیش از این معاون سرمایه گذاری سازمان بوده از این پس در جایگاه مشاور سرمایه گذاری مدیرعامل فعالیت خواهد داشت.

میثم عمرانی نیز به عنوان معاون توسعه مدیریت منصوب شد در سوابق مدیریتی عمرانی علاوه بر عضویت در هیئت علمی دانشگاه و معاونت اداری و مالی چندین دانشگاه معتبر کشور به چشم می خورد.

همچنین مهدی حسن نیا عضو هیئت مدیره سازمان نیز بعنوان مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد و در نهایت کریم نظری از کارکنان با تجربه این سازمان به عنوان مدیر کار و خدمات اشتغال منصوب شدند.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.