نتیجه جستجو

صفحه 1
تعداد خبر: 1603
  • علی‌رغم هدفگذاری مهم توسعه حمل‌ونقل پاک حالا به نظر می‌رسد پارکینگ دوچرخه‌ها توسط موتورسیکلت‌ها اشغال شده است.

  • آیین انعقاد تفاهم‌نامه میان شرکت حمل‌ونقل جاده‌ای فجر جهاد و شرکت پرسی ایران‌گاز به‌منظور کارآمد شدن ناوبری پرسی ایران‌گاز و گازرسانی سریع‌تر، دقیق‌تر و سامان‌یافته‌تر در فصل سرما به مناطق سردسیر از سوی فجر جهاد یکشنبه 21 مهرماه با حضور رضا امیدوار تجریشی مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل جاده‌ای فجر جهاد، حمیدرضا حدادی مدیرعامل شرکت پرسی ایران‌گاز، هادی اکبرپور رئیس هیئت‌مدیره شرکت حمل‌ونقل جاده‌ای فجر جهاد و معاون نظارت بر شرکت‌های هلدینگ سرمایه‌گذاری آتیه صبا برگزار شد.

  • پیکر استاد محمدرضا شجریان صبح روز شنبه 19 مهرماه با حضور جمعی کثیری از دوستدارانش در مشهد و در جوار فردوسی بزرگ و دوست دیرینش مهدی اخوان ثالث به خاک سپرده شد.

  • بنا بر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر الزام استفاده از ماسک در استان تهران و در نظر گرفتن جریمه برای شهروندانی که این موضوع را رعایت نمی‌کنند؛ متاسفانه هنوز هم تعدادی از شهروندان بی‌توجه به شرایط فوق العاده پایتخت از زدن ماسک امتناء می‌کنند.

  • وقتی از مناطق محروم صحبت می شود اولین جایی که به ذهن خطور میکند سیستان و بلوچستان است. جایی که از الودگی٬ نبود بهداشت و امکانات اولیه زندگی رنج میبرند و مشکلا ت عدیده ای همیشه به خاطر بی توجهی مسئولان داشتند . این تکه از سرزمین ایران بچه هایی هستند که پتانسیل های فراوانی برای پیشرفت در سطوع عالی دارند اما متاسفانه بچه های این سرزمین برای گذران معیشت٬تحصیل و امکانات رفاهی مشکل دارند و باعث شده که نوجوانان از راه های نادرست برای گذران این مشکلات اقدام کنند

  • در روز جهانی گردشگری ببینید:

    سال‌هاست که روز 27 سپتامبر مصادف با 5 مهر به عنوان روز جهانی گردشگری نام‌گذاری شده است. در این گزارش تصویری، تصاویری از چهارگوشه ایران را می‌بینید.

  • ساعاتی پس از انفجار مهیب در پایتخت لبنان، عکس های اولیه از بیروت عمق فاجعه را به تصویر کشیده است. این انفجار تاکنون موجب مرگ صد تن و مجروح شدن هزاران نفر شده است.