نتیجه جستجو

صفحه 1
تعداد خبر: 3734
 • دبیر سندیکای جایگاه داران سوخت کشور به تین نیوز

  دبیر سندیکای جایگاه داران سوخت کشور عنوان کرد: تسهیلات 25 میلیونی که به جایگاه داران پرداخت شد هزینه ماهانه بیمه کارکنان را هم پوشش نداد این در حالی است که این تسهیلات به تمام جایگاه داران تعلق نگرفت.

 • مشکلات ارزی و تحریم‌ها، نوسازی ناوگان فرسوده را به حالت تعلیق درآورد

  یکی از مهم‌ترین اهداف تحریم‌ها، هدف قرار‌دادن بخش تولید در کشور بود. تولید که سال‌ها در تلاش بود در رقابت با بخش‌های غیرمولد اقتصادی خود را سر پا نگه دارد، در شرایط تحریمی و زیر فشار برنامه‌ریزی‌شده آن، کمر خم کرد.

 • اعمال محدودیت‌های جدید برای کسب‌وکارها در حالی است که برخی مشاغل مانند تالارهای پذیرایی از بهمن‌ماه سال گذشته تعطیل شده اند.

 • اگر اخبار را دنبال کرده‌باشید، حتما در جریان وعده راه‌اندازی اولین خطوط تاکسی‌های هوایی در کشور در بهمن امسال هستید. حتی شاید فراخوان ثبت‌نام هواپیماهای شخصی در این طرح نیز به گوشتان رسیده‌باشد، اما ماجرای این تاکسی‌های هوایی چیست؟

 • یک پژوهشگر انرژی گفت: قرار بود دولت طبق قانون برنامه ششم توسعه، شدت مصرف انرژی کشور را به نصف میزان اسمی آن در پایان برنامه برساند که البته وضعیت مصرف انرژی کشور در نیمه نخست امسال، از تحقق نیافتن این برنامه‌ و سایر اسناد بالادستی خبر می‌دهد.

 • چه کسی قرار است ثبات در بازار خودرو ایجاد کند؟

  مشکل کجاست و چه زمانی قرار است تا بازار قطعات یدکی خودرو به ثبات برسد؟

 • گفت و گو با محمدقلی یوسفی، کارشناس اقتصادی

  محمدقلی یوسفی: صنعت حمل و نقل مانند رگ های خونی در بدن نقش خون رسانی را برعهده دارد. اگر شبکه ریلی و حمل و نقل گسترش پیدا کنند، باعث شکوفایی اقتصاد در هر کشوری می شود.

 • امیرحسین کاکایی مطرح کرد

  بالغ بر 50 درصد مشکلات بخش صنعت خودرو سازی را همین سفارشی ها و استخدام های غلط بوجود می آورند. این گروه در طی سال های گذشته به گونه ای قدرت گرفته اند که حتی مدیران عامل نیز قادر به کنترل انها نیستند.

 • «حمل‌ونقل» از بلاتکلیفی تعیین نرخ بلیت هواپیما گزارش می‌دهد؛

  برخی از کارشناسان در این رابطه عنوان کردند: «چرا دولت از جیب ملت در شرایط دشوار کنونی جبران سوءمدیریت و برنامه‌ریزی خطوط هواپیمایی مازاد و ورشکسته و متورم از هزینه‌سازان را انجام دهد؟ این غلط‌ترین راهکار است.» حتی برخی دیگر از کارشناسان عنوان کردند: «کسی که با هواپیما سفر می‌کند به‌طورقطع دستش به دهانش می‌رسد، آیا درست است دولت دست در جیب مردم محرومی کند که تاکنون حتی از نزدیک هواپیما را ندیده‌اند و تجربه یک بار سفر با هواپیما را نداشته‌اند؟ اینکه دولت از جیب مردم، برای مسئولان و نمایندگان مجلس بلیت را ارزان کند چقدر منطقی است؟»

 • مدیرکل روابط عمومی «هما» آتش سوزی موتور هواپیمای ATR این شرکت را در مسیر تهران-دزفول که فیلم آن در فضای مجازی و برخی از رسانه ها منتشر شده است، را تکذیب کرد.