نتیجه جستجو

صفحه 1
تعداد خبر: 3936
 • بیش از ۶ هزار ماشین؛ از پیکان تا فولکس، شورولت، جیپ و انواع ماشین های اسباب بازی نفیس روی قفسه این موزه متفاوت ردیف شده اند. اینجا مجموعه شخصی «شاهین زنوزی» یکی از مجموعه داران معروف تهران است.

 • شرایط میزبانی کیش از میهمانان جام جهانی قطر، برگشت 100 درصد مالکیت هواپیمایی کیش‌ ایر به سازمان منطقه آزاد کیش،‌ تشکیل بورس بین‌الملل در منطقه آزاد کیش تا 4 ماه آینده و ضرورت برگرداندن مشوق‌ های سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد، از مواردی بود که در گفت‌‌ و گوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مطرح شد.

 • مجموعه ای مانند شورای عالی صنایع دریایی باید با ایجاد یک کارگروه و اجماع به همراه سازمان بنادر سیاست گذاری و وظیفۀ مغفول مانده در حوزه استاندارد سازی و تدوین یک برنامه جامع را پیگیری کند.

 • توان اجرایی سازمان قطار شهری بیشتر از حال حاضر است و در صورتی که منابع مالی مورد نیاز تأمین باشد، می‌توانیم سرعت اجرای عملیات احداث خط دو متروی اصفهان را افزایش دهیم که با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و محدودیت منابع مالی، اعتبارات فعلی برای اجرای این ابرپروژه کافی نیست.

 • مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه از راه اندازی خط مترو پرند تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: بزودی طلسم خرید ۶۳۰ واگن مترو شکسته می شود.

 • معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ؛

  معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: «یکی از مواردی که به حل مشکلات ترافیکی تهران کمک می کند وجود مدیریت واحد شهری است، یعنی به جای چندین متولی در خصوص ترافیک یک متولی اصلی وجود داشته باشد، در واقع مدیریت ترافیک دست یک سازمان باشد، اما الان شهرداری، پلیس راهنمایی و رانندگی و برخی دیگر در ترافیک تهران دخالت دارند طوریکه حرف اول و آخر را یک نفر نمی زند.»

 • استان سیستان و بلوچستان تنها استان ایران است که با دارا بودن بخش زیادی از سواحل مشترک با دریای عمان، از طریق اقیانوس هند به آب های آزاد راه داشته و این امتیاز بسیار ویژه ای برای توریسم این منطقه محسوب می شود.

 • خط سه قطار شهری مشهد شاخص ترین پروژه در حوزه حمل ونقل است، مشهد در حوزه تعداد ناوگان حمل ونقل شهری نیز با کمبود مواجه بوده به گونه ای که یک هزار دستگاه اتوبوس بیش از تعداد فعلی نیاز دارد و مدیریت شهری باید در راستای رفع کمبودها برنامه ریزی کند.

 • بنابراین با وجود بنزین ارزان و نبود ناوگان حمل و نقل عمومی به حد کفایت، طبیعی است سفرها به خودروی شخصی شیفت می کند و شهروندان آن را به شکل ترافیک سنگین حس می کنند. برای کاهش ترافیک باید هم هزینه سفر با خودروی شخصی افزایش پیدا کند و هم به موازات آن ناوگان حمل و نقل عمومی تقویت شود.

 • در گفت‌وگو با مدیرعامل شرکت ریل پرداز سیر عنوان شد؛

  افزایش سهم ایران از مبادلات ترانزیتی منطقه همواره در اولویت سیاست‌های توسعه‌ای دولت‌ها قرار داشته و در این راستا در برنامه ششم توسعه نیز بهره‌گیری از کریدور شمال و جنوب مورد توجه قرارگرفته است.