نتیجه جستجو

صفحه 1
تعداد خبر: 3688
 • کاپیتان هوشنگ شهبازی:

  بیشتر از ۵۰ درصد خلبانان ایرانی مهاجرت و جذب ایرلاین‌های خارجی شده بودند و تعدادی از این افراد مجدد به علت کنار گذاشته شدن در شرکت‌های هواپیمایی خارجی به کشور بازگشته‌اند.

 • مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری به تین نیوز:

  چهارشنبه گذشته (10تیر) تعدادی از رانندگان سواری کرایه در اعتراض به عملکرد بانک‌ها در ارائه تسهیلاتی که دولت به عنوان تسهیلات کرونایی به آنان اختصاص داده است در مقابل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجمع کردند در همین رابطه ما این موضوع را از مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای پیگیری کردیم.

 • یک فعال دریانوردی در گفتگو با تین نیوز عنوان کرد

  یک فعال دریانوردی عنوان کرد: برخی از شرکت‌ها به دلیل اینکه سود خوبی در این کار هست، اقدام به تاسیس موسسه آموزشی کرده اند که در این موضوع منجر به کاهش سطح دانش دریانوردانی شده که اخیرا وارد این حوزه شده اند.

 • دبیر انجمن صنفی کارگری دریانوردی تجاری در گفتگو با تین نیوز

  دبیر انجمن صنفی کارگری دریانوردی تجاری ایران در خصوص بیکاری دریانوردان جویای کار توضیح داد: انجمن توانمندی‌ها را شناسایی و با مالکان وارد مذاکره شده است، اما این موضوع مستلزم فراهم شدن بسته‌های تشویقی برای مالکان است تا بتوانند نیروهای داخلی را جذب کنند. از سوی دیگر مراکز غیرمجاز همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند این در حالی است باید بر روی مراکز کاریابی نظارت بیشتری صورت بگیرد تا بتوانیم مراکز کاریابی غیرمجاز را شناسایی کنیم.

 • مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران اعلام کرد:

  مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران درباره تاخیر در تحویل تاکسی های نوسازی شده گفت: به محض تصویب دولت در دو هفته آینده و طی شدن فرایند مورد نیاز، مشکل تحویل تاکسی ها حل خواهد شد.

 • مبتکر قطارهای گردشگری راه آهن:

  مبتکر قطارهای گردشگری در ایران گفت: در مقایسه با سال گذشته تعداد مسافران به نصف ظرفیت رسیده است. بهار گذشته با 250 مسافر و حالا حدوداً هر قطار با 140 مسافر حرکت می‌کند.

 • کارشناس مسکن گفت: در حال حاضر کمتر از 30درصد تقاضای موجود در بازار مسکن مرتبط با تقاضای مصرفی است و در شرایط فعلی بازار مسکن، این تقاضا هیچ نقشی در تعیین قیمت ندارد.

 • یک کارشناس گردشگری مطرح کرد:

  محمدتقی رهنمایی، کارشناس حوزه گردشگری گفت: گردشگری در دست مسئولان کارشناس است اما در این شرایط آن‌ها قربانیان بی‌تدبیری‌های دولت شده‌اند.

 • یک کارشناس اقتصادی ضمن بررسی تاثیر آزادسازی سهام عدالت و عرضه ETF توسط دولت در بازار سرمایه، گفت: حباب در بازار شکل گرفته بود اما دولت با عرضه به موقع و عادلانه سهام عدالت و ETF حباب را ترکاند و صدها هزار سهام‌دار جدید خرده پا که دارایی‌های کوچک آن‌ها در معرض نابود شدن بود را هم نجات داد.

 • به اعتقاد یک کارشناس صنعت خودرو، در شرایط تحریمی و کمبود منابع ارزی کشور، اختصاص ارز برای واردات کامیون‌های دست دوم چندان منطقی به نظر نمی‌رسد؛ لذا بهتر است این هزینه صرف تامین نیازهای شرکت‌های دولتی و خصوصی داخلی که زیرساخت تولید اتوبوس‌های برقی در آن‌ها فراهم است شود تا علاوه براینکه بر کاهش آلودگی هوا کمک شود، شرکت‌های خودروساز داخلی هم بهره‌مند شوند.