بازدید سایت : ۳۸۹۸۹

حمایت از ما

پشتیبانی و حمایت از تین نیوز

در دنیای پرشتاب امروز، خبر باارزشترین کالاست. هر لحظه باید تولید و بازتولید شود. در دهکده جهانی مک‌لوهان رویدادها پیوسته بر هم اثر می‌گذارند و این امری گریزناپذیر است. چنین ضرورتی، اهمیت خبر و خبررسانی حرفه‌ای را بیش از همیشه عیان می‌کند. بر همین قیاس تولید و انتشار خبر فعالیتی تخصصی و حرفه‌ای است که باید براساس فرایند دقیق و حرفه‌ای صورت بگیرد. در این میان حوزه‌های تخصصی نیازمند دقت و توجه مضاعف است. کار خبری در حوزه‌های تخصصی نیازمند دانش تخصصی، اشراف به چالش‌ها، فرصت‌ها و ساختار آن حوزه است و این به معنای زمان و هزینه بیشتر است.


خبر سازی و تولید خبر صحیح در دنیای امـروز جایگاه والایی دارد.

همه ما در «تین‌نیوز» پیوسته تلاش می‌کنیم تا مهم‌ترین و به روزترین اخبار صنعت حمل ‌ونقل را تهیه و منتشر کنیم. چرا که باور داریم در دنیای امروز هیچ چیز به اندازه حمل‌ ونقل به زندگی انسان آمیخته و ضروری نیست.

شبکه خبری تحلیلی صنعت حمل و نقل (تین نیوز) بعنوان رسانه‌ای تخصصی، مستقل و آزاد، بیش از 11 سال است که تمامی خدمات خبری خود را بدون دریافت هزینه و بصورت رایگان در اختیار خوانندگان و علاقمندان حوزه حمل ونقل و نیز قاطبه مردم شریف ایران قرار داده است.

شورای سیاستگزاری تین و تحریریه تین نیوز همچنان بر حفظ هویت خود بعنوان رسانه‌ای تخصصی، آزاد و مستقل تاکید دارد و همچنان امیدوار است با حمایت هموطنان و بویژه علاقمندان و فعالان حوزه تخصصی، به ارایه اخبار و گزارش های خود بصورت رایگان ادامه دهد. 

به یقین هرگونه حمایت شما باعث دلگرمی و ضامن دوام هرچه بهتر کار ماست. حمایت از اطلاع رسانی تخصصی، احترام گذاشتن به حوزه تخصصی است که در آن فعالیت داریم.

اگر خبرهای ما را مطالعه می کنید و برای شما جالب توجه بوده است به چند طریق می‌توانید از ما حمایت کنید:

1- حمایت نظری و معنوی

نظرات و پیشنهادات خود را از طریق لینک زیر حتما با ما در میان بگذارید. تک تک کلمه‌ها،  دیدگاه ها و نظرهای شما ارزشمند، اثرگذار و برای ما انرژی بخش است .

​ارسال پیام به تین‌نیوز

 

2- حمایت اجتماعی و شبکه‌ای

با اشتراک گذاری اخبار تین نیوز، سفیر معرفی و تبلیغ ما به دیگران شده و آنها را به شبکه حمل ونقل دعوت کنید. جهت به اشتراک گذاری می‌توانید از راه‌های زیر اقدام کنید:

  • عضو سایت شده و اخبار را از طریق ایمیل دریافت و سپس برای دیگران ارسال کنید.
  • عضو صفحه تین نیوز در شبکه های اجتماعی (تلگرام، توییتر، اینستاگرام و...) شده و خبرهای موردنظر خود را در صفحه خود و یا صفحه و حساب دیگر گروها و ... به اشتراک بگذارید. در این صورت به ما کمک می‌کنید تا آمار مناسبی از مخاطبان هر مطلب داشته باشیم.

کانال تلگرام تین نیوز- اخبار مهم حمل و نقل

حساب (صفحه) تین نیوز در اینستاگرام

حساب (صفحه) تین نیوز در توییتر

 

3- حمایت مالی

با حمایت مالی در تامین بخشی از هزینه‌های تولید و انتشار خبرها سهیم باشید. هر کمک مالی شما - هرچند اندک - به ما کمک می‌کند تا برای برنامه‌های آتی با خیالی آسوده‌تر برنامه ریزی و موضوعات را دنبال کنیم. پرداخت این هزینه هیچ الزامی ندارد و تنها احترام و ارزشگذاری به اطلاع رسانی حرفه‌ای در حوزه تخصصی است.

 

هر میزان کمک شما، در ادامه و فعالیت و استقلال تین نیوز موثر می کند.

donateورود به درگاه حمایت مالی به تین‌نیوز

 

  • اگر از خارج کشور مایل به حمایت مالی هستید جهت دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.