| کد خبر: 266990 |

رپرتاژ آگهی؛

◄ توریستی ترین کشورهای دنیا

این ذات سفر است که هروقت پایش را وسط بکشیم، همه مان را ذوق زده می کند و به هیجان می اندازد! طوری که اگر راستش را بخواهید، اینجا هم قصه همین است.

تین نیوز

بهترین کشورهای دنیا برای سفر!

موضوع جذابی است. نه؟!

خوب اصلا این ذات سفر است که هروقت پایش را وسط بکشیم، همه مان را ذوق زده می کند و به هیجان می اندازد! طوری که اگر راستش را بخواهید، اینجا هم قصه همین است.

چون خودمان هم دل تو دلمان نیست که برویم سروقت موضوع اصلی و چند نمونه از دل فریب ترین و توریستی ترین کشورهای دنیا را به شما معرفی کنیم! پس سخن کوتاه که دیگر جای دست دست کردن نیست!

این شما و این، برخی از بهترین کشورها برای سفر:

بهترین کشورها برای سفر

ببینید! بیایید همین اول کاری تکلیف یک موضوع مهم را مشخص کنیم. آن هم اینکه بله! دنیایمان پر است از کشورهای خارق العاده، با ویژگی های جادویی؛ اما وقتی حرف از سفر خارجی می شود، معمولا ذهنمان می رود پی اروپا و کشورهای حوزۀ شینگن.

حالا چرا؟ شاید مهم ترین دلیلش این است که گرفتن ویزای شینگن کم دردسرتر از ویزای آمریکا یا کانادست؛ به خصوص که در این سال ها، مجموعه های باتجربه ای مثل موسسه مهاجرتی حامی مهاجر هم پا به عرصه گذاشته اند و با تخصصشان، فرایند اخذ ویزای شینگن را راحت تر و کوتاه مدت تر کرده اند!

بنابراین در ادامه، ما هم می خواهیم راجع به همین کشورهایی صحبت کنیم که با یک ویزای شنگن کارمان را راه میندازند!

سفر به ایتالیا - آگهی

 

ایتالیا، یکی از توریستی ترین کشورهای دنیا

باید چه بگوییم؟! منظورمان این است چطور می توانیم از عظمت رم حرف بزنیم یا منظرۀ شکوهمند فلورانس را به تصویر بکشیم؟ اصلا مگر می شود زیبایی ونیز را با نوشته هایمان توصیف کنیم؟ دل فریبی میلان را چه؟ می توانیم این شهر منحصربه فرد را در چند جمله خلاصه کنیم؟!

معلوم است که نه! چون اینجا ایتالیاست؛ سرزمینی که هیچ جوره در قالب کلمات نمی گنجد! کشوری که مهد هنر و معماری اروپاست! خاکی که فرمانروایی هزاران امپراتور را به خود دیده است! اقلیمی که هنوز هم، تاریخ در آن نفس می کشد! طوری که با سفر به قلمرویش، می توانیم قصۀ هزاره های پیشین را با چشمان خودمان ببینیم!

کاری هم ندارد! فقط کافی است ویزای شینگن ایتالیا را بگیریم و کمی در دل خیابان های ناپل قدم بزنیم؛ چون دیگر خودمان متوجه می شویم تمام آن 68 میلیون مسافر ایتالیا در سال 2023، چه احساسی داشته اند و چه لحظات رویامانندی را تجربه کرده اند!

هلند، یکی از بهترین کشورهای دنیا برای مسافرت

چشم هایتان را ببندید و آنچه می گوییم را تصور کنید:

الان چندساعتی می شود که پروازتان به زمین نشسته و وارد خاک هلند شده اید. ابتدا، یک ساعتی درگیر کارهای فرودگاه و چک شدن ویزای شینگن خود بوده اید؛ اما حالا دیگر همه چیز ختم به خیر شده و قرار است به هتل بروید.

پس سوار تاکسی می شوید و از شدت خستگی، پلک هایتان را روی هم می گذارید؛ اما هنوز هم، آثار ذوق وشوق در چهره تان مشهود است! تازه در طول مسیر، مدام به فردا فکر می کنید. به اینکه وقتی صبح بشود، چه کارها که قرار نیست بکنید!

صبح می شود. از خواب بلند می شوید. صبحانه تان را می خورید و لباس هایتان را می پوشید. بعد از هتل خارج می شوید، دوچرخه ای اجاره می کنید و سفرتان شروع می شود. رکاب می زنید، رکاب می زنید و رکاب می زنید. تا اینکه آخرسر، به آنچه رویایش را داشتید، می رسید!

تا اینکه بالاخره، منظرۀ بی همتای دشت های لاله، از دور نمایان می شود! بله! همین طور که به رکاب زدن ادامه می دهید، به سمت یکی از آرزوهایتان حرکت می کنید و آن را در آغوش می کشید! بله! اینجا هلند است؛ سرزمین دشت های لاله.

سفر به فرانسه- آگهی

 

فرانسه، از توریستی ترین کشورهای جهان

شما هم مثل مایید؟ یعنی وقتی اسم فرانسه به گوشتان می خورد، اول از همه تصویر برج ایفل پیش چشمانتان می آید ؟! خوب راستش را بخواهید، اصلا من و شما که هیچ! احتمالا اگر به خیابان برویم و این سوال را از عابران پیاده هم بپرسیم، بیش از 90درصدشان دربارۀ برج ایفل صحبت کنند!

ولی خوب حقیقت این است که فرانسه، تنها در ایفل خلاصه نمی شود. اصلا چرا کل فرانسه؟ بگذارید همین پاریس را بگوییم؛ همین پایتختی که به «شهر عشاق» شهرت دارد! خوب مگر در پاریس، فقط برج ایفل هست؟

معلوم است که نه! فقط چند نمونه اش، کاخ ورسای و خیابان شانزه لیزه و موزۀ لوور و کلیسای نوتردام اند؛ پس وقتی فقط یک شهر انقدر زیبا و توریستی است، مسلما دیگر نیاز نیست بگوییم که چرا با ویزای شینگن فرانسه، می توانیم رویایی ترین لحظات را در یکی از بهترین کشورها برای سفر تجربه کنیم. این هم از این!

جمع وجور کنیم!

قرن ها پیش بود که شیخ اجل، سعدی شیرازی، هرآنچه لازم بود را دربارۀ «سفر» گفت؛ یعنی درست همان شبی که شمع نیم سوختۀ خود را بر روی میز گذاشت، نوک قلمش را تیز کرد و با خط خوش، بر روی تکه کاغذی نوشت: «بسیار سفر باید، تا پخته شود خامی»!

بنابراین ما هم از گفتۀ استاد پیروی می کنیم و می گوییم اساس سفر، همین است: پخته شدن! زیرا بر اثر این گشتن ها و تجربه کردن هاست که چشم هایمان باز می شود و دنیا را درست تر می بینیم. طوری که به قول آندره ژید «در ماجراجویی هاست که مردم خودشان را می شناسند».

لذا به همین خاطر بود که ما هم راجع به 3 نمونه از توریستی ترین کشورهای دنیا حرف زدیم و کمی معرفی شان کردیم؛ ولی خوب ارائۀ توضیحات بیشتر، دیگر کار ما نیست! مثلا نمی توانیم راجع به نحوۀ سفر به این کشورها یا چگونگی دریافت ویزای شینگن توضیح بدهیم.

اما در عوض، می توانیم شما را با مجموعه ای به اسم حامی مهاجر آشنا کنیم که یکی از خدماتش، همین اخذ ویزای شینگن از ایتالیا و فرانسه و هلند و... است. اگر مایل بودید، می توانید با دفتر این موسسه تماس بگیرید. تلفن: 02148000957

 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.