| کد خبر: 270206 |

سالی طلایی در تاریخ شهرداری شیراز رقم می خورد

شهردار شیراز با تأکید بر افتتاح و بهره برداری بخش قابل توجهی از پروژه های در حال اجرا گفت: امسال، سالی طلایی در تاریخ شهرداری شیراز ازنظر افتتاح و بهره برداری پروژه ها خواهد بود.

تین نیوز

شهردار شیراز با تأکید بر افتتاح و بهره برداری بخش قابل توجهی از پروژه های در حال اجرا در سال پیش رو گفت: امسال، سالی طلایی در تاریخ شهرداری شیراز ازنظر افتتاح و بهره برداری پروژه ها خواهد بود.

به گزارش تین نیوز به نقل از ایلنا، محمدحسن اسدی در نخستین بازدید نوروزی از پروژه های عمرانی از پل دورگرد اردیبهشت، بزرگراه آیت الله حائری شیرازی، زیرگذر گویم بزرگراه ۵۵ متری جنوب شهرک حافظ، پارک آبی، تقاطع قائم- رحمت-احمدی، تقاطع احمدبن موسی(ع)-نواب- کمربندی و فاز سوم ساختمان مرکزی و مرکز همایش های شهرداری شیراز بازدید کرد.

شهردار شیراز در این بازدید میدانی که رضا محمدیان و علیرضا اسکندری اعضای شورای اسلامی شهر، سردار بهرام قاسمی مشاور قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در استان فارس، معاون فنی و عمرانی و جمعی از شهرداران مناطق و مدیران و مشاورین نیز حضور داشتند، به بررسی و رفع مسائل پروژه های بزرگ مقیاس در مکان هر پروژه به منظور پیشبرد سریع آن ها پرداخت.

محمدحسن اسدی با تشریح نخستین بازدید عمرانی نیم روزی در سال پیش رو؛ اظهار کرد: پروژه اردیبهشت که دومین پروژه دوربرگردان و نعلی شکل در بولوار شهید چمران و در راستای تکمیل دوربرگردان خبرنگار شهید عبدالرسول مصطفایی است، عملیات اجرایی آن به منظور ایمن سازی، روان سازی و ساماندهی ترافیک در محور شهید چمران فعال است.

اسدی با اشاره به بازدید از پروژه آیت الله محی الدین حائری شیرازی که محور جنوبی آن با حضور نماینده هیئت دولت در دهه فجر ۱۴۰۲ به افتتاح و بهره برداری رسید، افزود: محور شمالی این پروژه بزرگ مقیاس نیز با حساسیت بیشتری در حال انجام است.

شهردار شیراز به بازدید از پروژه بزرگ مقیاس زیرگذر گویم نیز اشاره و بیان کرد: این پروژه مهم در محور شریانی در گلوگاه ورودی چند استان و تسهیلگر گره ترافیکی شمال و شمال غرب است که مسائل آن نظیر جابجایی تأسیسات و موضوع مالکین در مجاورت این پروژه مورد بررسی و مداقه قرار گرفت.

اسدی همچنین به پروژه ۵۵ متری جنوب شهرک حافظ هم اشاره و بیان کرد: عوامل کارگاهی و ماشین آلات در این پروژه بزرگ مقیاس از همان روزهای نخست فروردین به صورت نوبتی در حال فعالیت هستند.

این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز از تأکیدات لازم به پیمانکار پروژه نسبت به عملیات اجرایی پروژه پارک آبی که بزرگ ترین پارک آبی کشور محسوب می شود، خبر داد.

پروژه های قائم-رحمت-احمدی و تقاطع غیرهمسطح احمد بن موسی(ع)- نواب- کمربندی نیز مقاصد بعدی این بازدید مدیریت شهری بود که شهردار شیراز از روند روبه جلوی پروژه قائم-رحمت-احمدی خبر داد و در خصوص و تقاطع غیرهمسطح تقاطع احمد بن موسی(ع)- نواب- کمربندی که پل شماره ۳ آن در اسفندماه ۱۴۰۲ با حضور وزیر کشور به افتتاح و بهره برداری رسید، گفت: ۱۴۸ هزار مترمربع ملک برای اجرای تقاطع غیرهمسطح در مناطق ۵ و ۹ تملک شده است و اکنون پل یک در حال اجراست.

وی همچنین از فاز سوم ساختمان مرکزی و مرکز همایش های شهرداری شیراز نیز بازدید کرد.

اسدی همچنین با تأکید بر این موضوع که هیچ پروژه نیمه تعطیلی در شیراز وجود ندارد، بر افتتاح وبهره برداری بخش قابل توجهی از پروژه ها در سال پیش رو تاکید و بیان کرد: امسال، سالی طلایی در تاریخ شهرداری شیراز ازنظر افتتاح و بهره برداری پروژه ها خواهد بود.

شهردار شیراز با تأکید بر همراهی شورای اسلامی شهر با شهرداری تصریح کرد: کماکان پشتیبانی و همراهی شورای اسلامی شهر شیراز و سایر دستگاه های خدمات رسان برای اجرای پروژه های لازم است.

شهرداری شیراز افق مناسبی را تا پایان سال رقم زند

رئیس کمیسیون حمل ونقل، ترافیک و عمران شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این بازدید عمرانی اظهار کرد: عملیات پروژه های مختلف خصوصاً بزرگ مقیاس عمرانی نظیر محور شمالی آیت الله حائری شیرازی، زیرگذر گویم، ۵۵ متری جنوب شهرک حافظ، خطوط مترو و ... در نقاط مختلف از ابتدای سال پیش رو در حال اجرا و نیروهای شهرداری شیراز در چند نوبت مشغول فعالیت هستند.

رضا محمدیان به شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم بیان کرد: شهرداری شیراز در این راستا از همان ابتدای سال با روند اجرایی خوبی در تلاش است تا افق مناسبی را تا پایان سال رقم زند.

وی تصریح کرد: مدیریت شهری تلاش می کند تا پروژه های مختلف را امسال به افتتاح و بهره برداری برساند و عملیات اجرایی پروژه های دیگری را نیز آغاز کند.

رئیس کمیسیون حمل ونقل، ترافیک و عمران شورای اسلامی شهر شیراز تصریح کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز تلاش می کند تا با پروژه های زیرساختی شیراز؛ سومین حرم اهل بیت(ع) و شهر فرهنگ، ادب و هنر فضای بهتر برای شهروندان ایجاد شود و باعث جذب گردشگران بیشتری شوند و از این شهر زیبا و تاریخی دیدن کنند.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.