هادی حق‌شناس

شغل:

عضو هیات‌عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی

 

توضیحات :

هادی حق شناس در سال ۱۳۴۶ در اسپند، روستایی در حاشیه تالاب انزلی دیده به جهان گشود. وی در کودکی به شهرستان انزلی مهاجرت کرد و دوره دبستان تا مقطع دیپلم را در انزلی به پایان رسانید. در دوران دفاع مقدس از سپاه انزلی به عنوان بسیجی داوطلب به جبهه اعزام شد و بارها دچار مجروحیت گردید. حق شناس کارشناسی برق را از دانشگاه علم و صنعت تهران اخذ نموده و وارد سازمان بنادر شد. مدیرکلی بنادر و دریانوردی مازندران، خوزستان، گیلان، عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی بندرانزلی، رییس هیأت قایقرانی استان گیلان، نمایندگی مردم بندر انزلی در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی، مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و... از سوابق اجرایی وی می‌باشد.

وی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۲ از حسن روحانی حمایت می‌کردو در این راستا در گیلان، تهران و مازندران سخنرانی‌های زیادی داشت. هادی حقشناس در روز انتخابات(۲۴خرداد۹۲) در پی حمله افراد منتصب به یکی از ستادهای انتخاباتی دچار مصدومیت شد و به خودروی وی آسیب وارد گردید.

 

حق شناس دارای مدرک دکترای اقتصاد با گرایش بودجه عمومی از صاحب نظران اقتصادی است که با حکم وزیر راه و شهرسازی در سال۹۲ به عنوان عضو هیأت عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی منصوب گردید. ایشان پس از یک سال خدمت در این جایگاه مورخه93/11/20 به پیشنهاد مدیرعامل و تأیید مقام عالی وزارت راه و شهرسازی به عنوان هیأت عامل و معاون امور دریایی که معاونت کلیدی سازمان بنادر و دریانوردی است منصوب گردید.

 

آخرین مطالب از این نویسنده
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل و نقل روزنامه تین
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
آرشیو
آرشیو