نتیجه جستجو

صفحه 1
تعداد خبر: 157154
  • رئیس شورای اسلامی شهر تهران از بهره برداری از چند فاز پروژه بزرگراه نجفی رستگار تا پایان سال خبر داد.

  • نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دریافت عوارضی در آزادراه تهران-ساوه به معضل ساکنین رباط کریم و بهارستان تبدیل شده است.

  • گروه خودروسازی سایپا با انتشار اطلاعیه‌ای از تداوم برنامه این گروه برای افزایش تولید و تنظیم بازار خودرو از طریق اجرای مستمر طرح فروش فوری و عمل به تعهدات قبلی خبر داد.

  • مشاور فرهنگی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در مورد نحوه ثبت نام کارت بلیت مدت دار مترو ویژه خبرنگاران توضیحاتی ارائه کرد.

  • مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با بیان اینکه بیش از ۹۵درصد تاکسی‌های کشور دو گانه‌سوز هستند گفت: در حال حاضر کمتر از ۵ درصد تاکسی‌ها یعنی حدود ۱۰ هزار تاکسی گاز سوز نیستند که آنها هم فرسوده‌اند و در صورت نوسازی از طرف کارخانه دوگانه سوز می‌شوند.

  • مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار دیدار و پیرامون مواردی از قبیل جذب سرمایه‌گذار، برنامه ریزی برای توسعه بندر چابهار و تشکیل کارگروهی تخصصی برای توسعه بازرگانی گفتگو کردند.

  • رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران با حضور در فرودگاه ارومیه گفت:همه ما در شرکت فرودگاهها، ارگانها، سازمانها، شرکتهای هواپیمایی و شرکتهای خدمات فرودگاهی با هدف ارائه خدمات و سرویس به مردم در حال انجام وظایف قانونی خود هستیم و خروجی تمام این زحمات از دید مردم خدمات فرودگاهی است لذا بایستی همانند یک خانواده با هماهنگی و پشتیبانی هم این خدمات را به نحوه احسن ارائه بدهیم که در نهایت کار مورد رضای الهی و رضایت مردم واقع شود.

  • راستاد؛ معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در جریان سفر به ویتنام با معاون وزیر حمل و نقل این کشور دیدار و ضمن بررسی ظرفیت های تجاری و ارتباطی دو کشور بر توسعه همکاری‌های بندری و دریایی تاکید شد.

  • مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: تلاش همگان در سال جدید باید در راستای "حمایت از تولید داخلی" باشد که ما نیز در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تلاش خواهیم کرد اکثر نیازهای شرکت از تولیدات داخلی تامین می شود که در همین راستا در سال جدید یکی از دستگاههای مهم کمک ناوبری و بازرسی بار و مسافر از محصولات داخلی تامین خواهد شد.

  • پرواز شماره ۶۶۶۰ هواپیمایی آتا از تهران به نجف در حالی قرار بود ساعت ۲۱ مورخ ۲۸ فروردین ماه انجام شود که حتی مجوز پرواز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری را دریافت نکرده بود اما با هماهنگی‌های اداره برنامه‌ریزی و هماهنگی پرواز شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره) و سازمان هواپیمایی کشوری مجوز این پرواز برای رفع مشکل مسافران این پرواز صادر شد و حداکثر منابع لازم برای انجام پرواز نیز به این پرواز تخصیص داده و در ساعت ۲۲ و ۸ عملیات سوار شدن مسافران آغاز شد.