درباره ما

پایگاه خبری-تحلیلی صنعت حمل و نقل (تین نیوز)

تین نیوز در اسفند 1387 به عنوان تنها رسانه برخط و جامع حوزه حمل ونقل فعالیت خود را آغاز و اکنون با بیش از یک دهه تجربه به رسانهای موثر و قدرتمند در این حوزه تبديل شده است.

تین نیوز به صورت تخصصی در بخشهای اصلی زیرساخت، جادهای، ریلی، دریایی، هوایی، شهری، خودرو، حوادث، استان ها چندرسانه ای و زیربخشهای مهمی از جمله مترو، مسکن و شهرسازی، حمل و نقل پاک، اقتصاد، گردشگری، نمایشگاه ها و همایش ها، ترانزیت، فناوری اطلاعات و حمل و نقل هوشمند، مناطق آزاد و ویژه، تشکل های صنفی، اخبار خود را منتشر می کند.

تین نیوز علاوه بر انتشار اخبار روز حمل و نقل دارای بخش های مهم زیر می باشد:

  •  - بخش وبلاگ که برای هریک از متخصصان و صاحبنظران یک صفحه در سایت اختصاص یافته و آنان می توانند نظرات خود را در آن درج و منتشر نمایند.  
  •  - بخش قوانین، مصوبات و آیین نامه ها که قوانین مرتبط با حمل و نقل را به تفکیک زیربخش های حمل ونقل منتشر می کند.
  •  - بخش اخبار ویژه که اخبار خاص حوزه با دسترسی محدود در آن درج می شود.
  • - بخش شهروند خبرنگار
  •  

 

همچنین تین نیوز علاوه بر تولید محتوا در بخش های مختلف حمل ونقل درون و برون شهری، به عنوان پایگاه جامع اطلاعاتی حمل و نقل، مهمترین اخبار و اطلاعات حمل و نقلی منتشرشده در همه رسانههای کشور را رصد و گردآوری کرده و در اختيار مخاطبان قرار میدهد.

روزنامه الکترونیکی تین

مؤسسه تین برای کاملکردن سبد رسانهای خود بر اساس نیاز مخاطب، تهیه و ارسال خبرنامه الکترونيکی تین را از ابتدا در دستور کار خود قرار داد و هر روز اخبار روز را بصورت خبرنامه روزانه، به بيش از 20000 ایمیل مخاطبان خود ارسال میکرد. از اواسط سال 1396 خبرنامه روزانه تین‌نیوز به شکل روزنامه الکترونيکی تین فعالیت خود را آغاز و بجای خبرنامه منتشر گردید. هدف از انتشار اين روزنامه الکترونیکی، دسترسی آسانتر مخاطبان به اخبار مهم روزانه اين حوزه است. اين روزنامه الکترونیکی حاوی مهمترین اخبار روز در حوزه حمل و نقل می‌باشد و به همین دلیل در انتقال اطلاعات پیشرو خواهد بود.

تین نیوز یکی از فعالیت‌های موسسه اطلاع رسانی و مطبوعاتی تین می باشد . این موسسه در زمینه هخای مختلف اطلاع رسانی و فرهنگی و انتشاراتی فعالیت دارد.

برای اطلاع از فعالیت های موسسه تین می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید:

رسانه های موسسه:

 

دپارتمان های خدماتی موسسه تین:

- دپارتمان نمايشگاهها و تورهای بينالمللی نمايشگاهی

- دپارتمان خدمات رسانهای و تحلیل محتوا

- دپارتمان ستاد خبری و روابط عمومی

- دپارتمان شبکههای اجتماعی

- دپارتمان تاریخ شفاهی

- دپارتمان آموزش و پژوهش

- دپارتمان چند رسانه‌ای و مستندسازی

- دپارتمان تبلیغات و برند سازی

- دپارتمان تبلیغات

- دپارتمان انتشارات

 

- دانلود بروشور موسسه(کلیک کنید)