نتیجه جستجو

صفحه 1
 • در این شماره دو میزگرد منتشر شده است، میزگرد اول درباره فعالیت اسنپ و میزگرد دوم با حضور فعالان حمل‌ونقل بین‌المللی و ترانزیت ایران برگزار شده است.

 • شماره 177 هفته‌نامه «حمل‌ونقل» منتشر شد؛

  هفته نامه حمل و نقل در بررسی وضعیت کنونی بازار لاستیک به ویژه تایرهای بایاس سایز بزرگ به بررسی اظهار نظرهای متولیان بخش تولید مبنی بر چالش تامین مواد اولیه وارداتی از عدم توانایی تایرسازان برای انجام تعهدات در ضرب‌الاجل تعیین شده ستاد تنظیم بازار پرداخته است.

 • شماره 176 «حمل‌ونقل» را بخوانید

  «دستگیری خانه‌های خالی» تیتر یک جدیدترین شماره هفته‌نامه «حمل‌ونقل» است.

 • شماره 175 هفته‌نامه «حمل‌ونقل» منتشر شد؛

  گزارش دیگری که به شما پیشنهاد می‌کنیم آن را بخوانید، گزارش صفحه 12 «حمل‌ونقل» است که با تیتر «ماشین داری آسان نیست» منتشر شده است. در این گزارش سعی شده که هزینه‌های مالکیت و استفاده از خودروی شخصی در اروپا و آمریکا مقایسه شود. این گزارش وضعیت استهلاک، بیمه، معاینه فنی، مالیات و عوارض، تعمیرات، سوخت، نگهداری و ... را در کشورهای مختلف مقایسه کرده است.

 • در شماره جدید «حمل‌ونقل» منتشر شد:

  سردبیر «حمل‌ونقل» در گزارش خود این پرسش را مطرح کرده است که آیا فعالیت اسنپ و شرکت‌های مشابه آن قانونی است یا نه؟ و بعد هم این موضوع را مطرح کرده است که چرا هیچ عزمی در دولت و سایر نهادهای متولی برای توقف فعالیت یا الزام به دریافت مجوزهای لازم از سوی آنها وجود ندارد؟ او در گزارش خود جدولی نیز تهیه کرده است که به مقایسه حق‌وحقوق رانندگان در اسنپ و اوبر پرداخته است.

 • شماره 170 هفته نامه «حمل و نقل» منتشر شد

  شماره 170 هفته نامه «حمل و نقل» منتشر شد.

 • شماره 168 هفته‌نامه حمل‌ونقل منتشر شد؛

  «وزارت راه و شهرسازی توسعه جاده‌های شمالی کشور را به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های خود تعریف کرده و در کنار دیگر جاده‌ها آزادراه تهران-شمال به‌عنوان طرحی بسیار مهم با قدرت ادامه پیدا می‌کند. پس از نهایی شدن کار در قطعه نخست، افتتاح قطعه دوم در دستور کار می‌گیرد و سپس با پیگیری بنیاد، کار اجرایی در قطعه سوم آغاز می‌شود تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار مردم قرار گیرد.» این بخشی از یادداشت خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی بود که با تیتر «سخت‌ترین پروژه در پویاترین کارگاه» در شماره 168 هفته‌نامه « حمل‌ونقل» منتشرشده است.

 • شماره 163 هفته‌نامه حمل‌ونقل با بررسی مهم‌ترین چالش‌های صنعت حمل‌ونقل هوایی، ریلی، جاده‌ای و دریایی منتشر شد.

 • در شماره 155 هفته‌نامه «حمل‌ونقل» بخوانید:

  نکته دیگر این است که در این نظرسنجی از نماینده‌هایی از کمیسیون‌های مختلف مجلس سؤال شده و در انتخاب نماینده‌ها هیچ اعمال سلیقه‌ای نشده است، بلکه همان‌طور که گفته شد، نماینده‌ها به‌صورت اتفاقی و از کمیسیون‌های مختلف برای پرسش انتخاب‌شده‌اند.

 • یازدهمین شماره «هفته‌نامه حمل‌و‌نقل و مسافر»، دوشنبه پانزدهم آبان ماه 96 منتشر شد.