| کد خبر: 18457 |

تین نیوز | عملیات فروش بلیت قطارهای مسافری برای مرحله پایانی سفرهای تابستانی، بدون هیچ خللی در ساعت‌های اعلام شده از سوی راه‌آهن ج.ا.ا آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
 
به گزارش تین نیوز از روابط عمومی شرکت رجاء بر اساس آمارهای موجود برای مرحله پایانی سفرهای تابستانی، كه از اول شهریور لغایت ۱۰ مهرماه را شامل می‌شود، حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ظرفت ایجاد شده بود كه یك میلیون و ۱۲۰ هزار صندلی آن برای فروش اینترنتی و حدود یك میلیون و یكصد هزار صندلی دیگر به فروش در آژانس‌ها اختصاص داشت.
 
در فروش اینترنتی بلیت قطار این دوره كه از ساعت ۶ صبح روز یكشنبه ۲۶ مرداد ماه ۹۳ آغاز شده بود، در ساعت اول فروش ۸۴ هزار و ۹۷۰ قطعه بلیت، در ساعت دوم ۳۳ هزار و ۲۲۸ بلیت، در ساعت سوم ۲۳ هزار و ۹۰۰ بلیت، در ساعت چهارم فروش ۱۷ هزار و ۹۴۶ بلیت و در مجموع در روز اول فروش، تعداد ۲۲۵ هزار و ۵۹۳ قطعه بلیت به صورت اینترنتی توسط كاربران خریداری شد.
 
 فروش بلیت قطارهای مسافری در نمایندگی‌های مجاز فروش كشور نیز از ساعت ۸:۳۰ صبح یكشنبه آغاز شد كه بر اساس آمارهای ثبت شده، میزان فروش در ساعت اول تعداد ۱۸۸ هزار و ۴۴۰ بلیت، ساعت دوم ۹۳ هزار و ۱۰۳ بلیت، ساعت سوم ۵۴ هزار و ۲۹ بلیت و میزان كل فروش بلیت از طریق دفاتر فروش در روز اول تعداد ۴۹۷ هزار و ۴۶۳ قطعه بلیت بود.
 
با احتساب دو روش یاد شده، مجموعاً بیش از ۷۲۳ هزار بلیت قطار از طرق سامانه فروش بلیت قطارهای رجاء (اینترنتی و آژانسی) توسط هم وطنان گرامی خریداری شد.
 
بر این اساس تعداد ظرفیت ایجادی برای محور جنوب حدود ۱۶۵ هزار صندلی بود كه بیش از ۸۴ هزار صندلی برای خرید اینترنتی و مابقی برای خرید در آژانس اختصاص داشت.
 
در روز اول فروش دوره جدید، ۱۲ هزار و ۵۰ بلیت محور جنوب به صورت اینترنتی خریداری شده و حدود ۲۳ هزار بلیت در آژانس‌ها خریداری شده است.
 
بر اساس گزارش ناظران و بازرسان، فروش بلیت قطار این دوره بدون هیچ مشكلی به هم وطنان گرامی عرضه شد و تنها دو نمایندگی فروش بلیت قطار در استان خوزستان و آن هم به دلیل مشكلات مخابراتی منطقه دچار مشكلاتی شدند كه با پیگیری‌های كارشناسان ذی‌ربط مخابرات و آژانس این موضوع نیز برطرف شده بود.
 

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین