| کد خبر: 184047 |

حمید فدایی، مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید این تفاهم نامه را گامی نو در راستای ارتقای کیفیت بازدید از مجموعه میراث جهانی تخت جمشید قلمداد کرد.

تین‌نیوز | 

کیفیت بازدید از مجموعه میراث جهانی تخت جمشید ارتقا می یابد.

بانک آینده در راستای ایجاد مشارکت و بهره گیری از ظرفیت نهادهای غیر دولتی در حمایت، پشتیبانی و معرفی بهتر ارزش های فاخر محوطه میراث جهانی تخت جمشید و مجموعه حریم آن تفاهم نامه ای با  پایگاه میراث جهانی تخت جمشید منعقد کردند.

بر اساس اعلام مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید، همکاری در توسعه تسهیلات رفاهی و خدمات مجموعه و ارتقای کیفیت بازدید از محوطه های تخت جمشید و  نقش رستم، همکاری در برگزاری رویدادهای علمی، فرهنگی و هنری، مشارکت در تولید محتوا، انتشارات و اطلاع رسانی، همکاری در تامین زیرساخت های مورد نیاز مجموعه و هماهنگی، جهت دهی و ساماندهی امور تبلیغات و اطلاع رسانی از مهمترین اهداف این تفاهمنامه هستند.

 حمید فدایی، مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید این تفاهم نامه را گامی نو در راستای ارتقای کیفیت بازدید از مجموعه میراث جهانی تخت جمشید قلمداد کرد.

وی ادامه داد: ازمحورهای اصلی این تفاهم نامه توسعه تسهیلات رفاهی مجموعه در راستای ارتقا کیفیت بازدید,  تهیه بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی جهت استفاده بازدید کنندگان,  ایجاد ارتباط با بازدیدکنندگان جهت ارائه خدمات مشترک, ساماندهی و ارتقای کیفی و نحوه ارائه خدمات در بخش های مختلف پایگاه مشتمل بر موزه و کتابخانه و سامانه های مربوطه,  همکاری مشترک در انجام پروژه های ارتقای کیفیت، نگهداری و بهره برداری و بازدید از محوطه های تخت جمشید و نقش رستم و همکاری مشترک در انجام پروژه های ساماندهی، حفاظت و نورپردازی محوطه های تخت جمشید و نقش رستم است.

فدایی گفت:  طراحی وساماندهی اجرای مراسم نوروز، طراحی واجرای پاویون های خدماتی، عملیاتی وغیره؛  طراحی واجرای نورپردازی مراسم نور وصدا، ایجاد فضای هم افزایی وآموزش کودکان درحوزه میراث فرهنگی ، بازسازی وساماندهی اقامتگاه های مجموعه میراث جهانی پارسه، برخی از برنامه های اجرایی بانک آینده در نوروز 98 در راستای تحقق اهداف این تفاهم نامه است.

در خاتمه سام فرخی، رییس اداره بازارافزایی بانک آینده نیز دیدگاه خود را در این تفاهم نامه رسیدن به آینده ای روشن در راستای معرفی بهتر ارزش های میراث جهانی تخت جمشید اعلام داشت. این تفاهم نامه سه سال اعتبار دارد و بر اساس آن بانک آینده به عنوان یک بانک خصوصی  حامی فرهنگ و تمدن جهانی، پشتیبانی از برنامه های فرهنگی و مشارکتی مورد توافق طرف ها را بر عهده خواهد گرفت.

یادآوری میشود این تفاهم نامه سه سال اعتبار دارد.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین