| کد خبر: 406 |

تین نیوز | عضو شورای شهر اصفهان گفت: حدود 300 میلیارد تومان اعتبار در بودجه سال آتی شهرداری برای پروژه قطار شهری اصفهان پیش‌بینی شده است و بیشترین اعتبارات حمل و نقلی سال آتی به این پروژه اختصاص دارد.
 
ابوالفضل قربانی با اشاره به اعتبارات حمل و نقل عمومی اصفهان در بودجه سال آتی شهرداری اظهار کرد: حدود 400 میلیارد تومان از اعتبارات بودجه سال آتی شهرداری اصفهان به حمل و نقل عمومی اختصاص دارد.
 
وی اضافه کرد: این 400 میلیارد تومان به تکمیل پروژه قطار شهری، خرید اتوبوس، نو‌سازی و باز‌سازی اتوبوس‌های موجود در سطح شهر و کمک به سازمان تاکسی‌رانی اختصاص دارد.
 
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به ضرورت توسعه و تقویت حمل و نقل عمومی در سطح شهر تصریح کرد: حدود 300 میلیارد تومان اعتبار در بودجه سال آتی شهرداری برای پروژه قطار شهری اصفهان پیش‌بینی شده است و بیشترین اعتبارات حمل و نقلی سال آتی به این پروژه اختصاص دارد.
 
وی با تاکید بر اینکه بودجه حمل و نقل عمومی سال آتی شهرداری نسبت به بودجه امسال رشد دارد، ادامه داد: البته بیشترین رشد این بودجه مربوط به پروژه قطار شهری است.
 
قربانی با بیان اینکه قرارداد خرید واگن‌های متروی اصفهان در ابتدای امسال منعقد شده است، تاکید کرد: در حال حاضر یک رام قطار شامل سه واگن برای قطار شهری اصفهان وارد ایران شده، اما این رام قطار هنوز به اصفهان نرسیده است.
 
وی با اشاره به اینکه این رام قطار در آینده‌ای نزدیک وارد اصفهان می‌شود، افزود: تا پایان شهریور ماه سال آتی نیز این رام قطار به سه رام افزایش پیدا می‌کند و به صورت قطعی نیز رام‌های قطار شهری اصفهان تا پایان سال آتی افزایش می‌یابد.
 
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: البته قطار شهری اصفهان در ابتدا با یک رام به صورت آزمایشی راه‌اندازی می‌شود.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین