| کد خبر: 124096 |

تین‌نیوز|  معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با اعلام اینکه ۴۳.۸ میلیارد تومان هزینه اداره سازمان زیباسازی می شود، گفت: آقای مختاباد نماینده شورا در سازمان هستند. از ایشان بخواهید اگر خلاف این اعداد و ارقام در سازمان هزینه می شود یا درآمدی وجود دارد تخلفات را در نامه ای به شهردار تهران و شورا اعلام کنند.

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، ناصر امانی در سیصد و سی و ششمین جلسه شورا در توضیحاتی درخصوص نظارت بر درآمدهای سازمان زیباسازی از تابلوهای تبلیعاتی تصریح کرد: ۵۷ میلیارد تومان درامد مازاد سازمان است که بر اساس مصوبات هزینه می شود. پس با توجه به مصوبات شورا کمیسیون بودجه و فرهنگی که یک نماینده دارد؛ اقای مختاباد می تواند اگر عملکردی غیر از عملکرد مشخص مشاهده می کند به شهردار بگوید زیرا سقف بودجه و درامد سازمان مصوبه شوراست.

وی خطاب به تندگویان با تاکید بر اینکه در صورت های مالی جواب را ناقص خواندید، ادامه داد: بر اساس یک ایه قران وقتی می خواهیم حکمیت کنیم و بگوییم رانت خواری رخ داده باید اعتدال و عدالت را رعایت کنیم. از همین رو خطاب به شما می گویم جواب به نامه را کامل بخوانید.

وی با بیان اینکه بودجه سازمان زیباسازی مشخص است و میزان هزینه کردها نیز عیان است، خاطرنشان کرد: مشخص  است که همه سازه های سازمان از طریق مزایده واگذار می شود اگر غیر از این است افشاگری کنید.
امانی با تاکید بر اینکه آقای تندگویان از لفظ شفاف سازی استفاده کردید اما مطلبی دال بر شفاف سازی ندیدم، متذکر شد: یکی از دلایل عدم واگذاری اطلاعات شرکت های کارگزاری رقابت های مزایده ای است اما اگر یک نفر را به صورت مشخص معرفی کنید  می توانیم اطلاعات را در اختیار وی قرار دهیم.

وی افزود: دارایی های منقول و غیرمنقول که هر شش ماه گزارش می شود و لیست املاک نیز در اختیار شورا قرار می گیرد. سوال این است دیگر چه دارایی داریم که مشخص نیست؟ در خصوص اینکه محرمانه است و پاسخی که به شما داده شده را اهانت به شورا تلقی کردید باید بگویم اطلاعات شرکت های کارگزاری را که نمی توانیم در اختیار عموم قرار دهیم.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین