| کد خبر: 5877 |

تین نیوز | رییس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت کشور از آماده بودن 100 دستگاه تلمبه هشت رقمی در جایگاه‌های سوخت کشور خبر داد.
 
بیژن حاج ‌محمدرضا با اشاره به افزایش قیمت حامل‌های انرژی و اینکه نمایشگرهای دستگاه‌ها آمادگی نمایش هشت رقم را نداشتند اظهار کرد: تلمه های هشت رقمی در جایگاه‌های سوخت مستقر خواهند شد.
 
وی با بیان اینکه از هفته گذشته نرخ جدید بنزین اعلام شد افزود:دستگاه‌های تلمبه قادر به نمایش شش رقم برای میزان هر لیتر و هزینه سوخت بودند که در حال حاضر دستگاه‌های جدیدی برای نمایش هشت رقم تهیه شده است.
 
حاج محدرضا تصریح کرد:در حال حاضر که نرخ بنزین افزایش یافته است و نیاز به نمایش هشت رقم بنزین است به تلمبه‌های با نمایشگر‌های جدید نیاز است.
 
رییس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت کشور گفت: به دستور وزارت نفت پس از افزایش نرخ حامل‌های انرژی برگه‌هایی تهیه شد که بر روی کلیه‌ی دستگاه‌های سوخت‌رسان نوشته شده‌است که این ارقام براساس تومان محاسبه می شود.
 
حاج محمدرضا اظهار کرد: در حال حاضر بنزین آزاد که 1000 تومان است برای نمایش روی تابلو به صورت" 100 "نوشته می‌شود و قرار است به زودی نمایشگرهای پمپ‌های بنزین به نمایش هشت عدد مجهز شوند.
 
به گفته وی در حال حاضر سفارش 100 دستگاه تلمبه با نمایشگر هشت رقمی داده شده است و قرار است مابقی دستگاه‌ها به صورت سیستم چرخ‌دنده‌ای تغییر یابد.
 
رییس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت کشور گفت: سیستم چرخ‌دنده‌ای به گونه‌ای است که سه نمودار واحد، لیتر و مبلغ پرداختی در آن نمایش داده می‌شود که در نمایشگر‌های جدید هر سه مورد باید تغییر کند.
 
حاج محمدرضا اظهار کرد: نمی‌توان هریک از نمودارها را به تنهایی تغییر داد، چرا که همه این نمودارها با یکدیگر هماهنگ هستند.
 
به گفته وی تا سه ماه آینده کلیه‌ی دستگاه‌های تلمبه در جایگاه‌های سوخت کشور به این سیستم مجهز می‌شوند.
 
رییس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت کشور افزود: این تلمبه‌ها به صورت 2، 3 و 4 نازل هستند و نمایشگر آنها دوباره به شکل ریالی بر می‌گردد.
 
حاج محمدرضا با بیان این‌که در حال حاضر در بخش جایگاه‌های سی.ان.جی برای نمایش میزان مصرف و قیمت هر مترمکعب گاز وجود ندارد، گفت: ارقام نشان‌دهنده‌ی روی تلمبه‌های سی.ان.جی به صورت سه رقمی است.
 
وی افزود: در حال حاضر 90 هزار نازل در جایگاه‌های سوخت سراسر کشور وجود دارد که هر جایگاه از دو تا چهار دستگاه نیازمند تغییر است.
 
به گفته رییس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت کشور به‌طور کلی برای تغییر تلمبه‌های جایگاه های سوخت کشور به حدود 100 هزار دستگاه تلمبه نیاز است.
 
حاج محمدرضا تاکید کرد: تامین مالی این دستگاه‌ها نیز به صورت وام خواهد بود، به‌گونه‌ای که با اختصاص وام برای هر جایگاه به مرور از کارمزد هر یک از جایگاه‌ها کاسته می‌شود و میزان پرداخت وام‌ها تامین می‌شود.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین