| کد خبر: 4836 |

تین نیوز | مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: امیدواریم با مقدمات طی شده بتوانیم در نیمه اردیبهشت ماه نسبت به اجرای نرخ جدید کرایه تاکسی ها اقدام کنیم.
 
میثم مظفر گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در اسفند ماه 1392 مصوب شد فارغ از اجرای هدفمندی یارانه ها و افزایش قیمت حامل های انرژی و سوخت،نرخ کرایه تاکسی تهران از ابتدای سال 1393 به میزان 25% افزایش یابد و این مصوبه نیز مورد تأیید فرمانداری  قرار گرفت.
 
وی ادامه داد:‌لیکن مجموعه مدیریت شهری به منظور تعامل و همراهی با دولت در اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها، بنا به درخواست وزارت کشور، اجرای افزایش روال عادی نرخ کرایه تاکسی (مصوبه 25%) را موکول به زمان اعلام قیمتهای جدید سوخت کرد.
 
وی ادامه  داد:برهمین مبنا مجموعه مدیریت شهری بلافاصله پس از اعلام قیمت‌ها توسط دولت ، اقدام به آغاز تمهیدات لازم جهت اجرای نرخ جدید تاکسی ها بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران و تأیید فرمانداری محترم کرد.لیکن دولت  از مجموعه شهرداری تهران مجدداً درخواست کردکه اجرای افزایش 25% نرخ کرایه تاکسی به مدت کوتاهی پس از اعلام افزایش قیمت های سوخت موکول شود و مدیریت شهری تهران نیز با تمام توان خویش در این زمینه همراهی و مساعدت کرده و برچسب های نرخ جدید توزیع نشد.
 
وی بیان کرد: در عین حال ما از دولت  انتظار داریم در فرصت پیش رو نسبت به افزایش تسهیلات و سهمیه سوخت تاکسی ها که به واقع خصوصی هستند و با سرمایه شخصی تاکسیران هزینه ها را پرداخت می نمایند اقدام کند و سایر سیاستهای حمایتی برای رانندگان صبور تاکسی در کنار متناسب سازی نرخ کرایه تاکسی ها با در نظر گرفتن هم تورم سالیانه و هم افزایش بر اساس قیمت‌های جدید اعلامی سوخت مورد عنایت جدی دولت  قرار گیرد.
 
وی خاطرنشان کرد: بی شک  تاکسیرانان شهر تهران همواره در خدمات رسانی به مردم شریف تهرانی پیشرو بوده اند و با ایثارگری خویش به شهر و شهروندان یاری رسانده اند و مجموعه مدیریت شهری نیز به جد مراتب لازم جهت اجرای نرخ متناسب با هزینه های پیش روی این عزیزان را در دستور اول کار خویش خواهد داشت.
 
امیدواریم با مقدمات طی شده بتوانیم در نیمه اردیبهشت ماه نسبت به اجرای نرخ جدید کرایه تاکسی ها  اقدام کنیم  و تا آن زمان شاهد اقدامات ویژه حمایتی دولت از جامه تاکسیرانان نیز باشیم.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین