| کد خبر: 1207 |

تین نیوز | از آنجا که مراکز معاینه فنی در طول ایام هفته از ساعت 7:30 دقیقه تا ساعت 18 آماده خدمت رسانی به شهروندان است، توصیه می شود ترجیحا در ساعات پایانی روز یعنی 16 تا 18 که مراکز از ازدحام کمتری برخوردار هستند مراجعه کنند.
 
 مدیر بهره برداری از مراکز معاینه فنی تهران با بیان اینکه یکی از الزامات سفر های نوروزی معاینه فنی خودروها است از شهروندان خواست در طول ایام هفته و در صورت امکان به مراکز جنوبی که از ازدحام کمتری برخوردار هستند مراجعه کنند.
 
به گزارش ایلنا، "محمد طاهریان" با اشاره به روند افزایشی مراجعات به مراکز معاینه فنی گفت: از ابتدای اسفند ماه، مراجعات به مراکز معاینه فنی روند افزایشی داشته به گونه ای که بررسی آمارهای موجود افزایش 100 درصدی را نشان می دهد.
 
وی ادامه داد: بر اساس اعلام پلیس راه کشور معاینه فنی خودروها یکی از الزامات سفر های نوروزی است به طوری که با خودروهای فاقد معاینه فنی بدون اغماض برخورد و از تردد آنها جلوگیری به عمل خواهد آمد، بنابراین لازم است تا شهروندان عزیز در اسرع وقت به مراکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای تهران مراجعه کنند.
 
مدیر بهره برداری از مراکز معاینه فنی با اشاره به ساعات خدمت رسانی مراکز معانیه فنی تاکید کرد: از آنجا که مراکز معاینه فنی در طول ایام هفته از ساعت 7:30 دقیقه تا ساعت 18 آماده خدمت رسانی به شهروندان است، توصیه می شود ترجیحا در ساعات پایانی روز یعنی 16 تا 18 که مراکز از ازدحام کمتری برخوردار هستند مراجعه کنند.
 
وی همچنین افزود: در این روزها توزیع مراجعات خودروها به نحوی است که مراکز مکانیزه معاینه فنی جنوبی پایتخت نظیر الغدیر، چمران و شکوفه خلوت تر هستند و شهروندان با مراجعه به آنها می توانند وقت کمتری را صرف نمایند.
 
طاهریان در خاتمه با اشاره به اظهارات پلیس راهور تهران بزرگ مبنی بر کنترل معاینه فنی خودروهایی که در طول نوروز در تهران تردد دارند خاطر نشان کرد: سه مرکز سراج، آبشناسان و بیهقی در روزهای جمعه پیش رو نیز از ساعت 8 الی 14 به شهروندان خدمت رسانی خواهند کرد.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین