| کد خبر: 184044 |

واقعیت این است که بدون همکاری همه دستگاه‌های اجرایی دستیابی به هوای پاک ممکن نمی‌شد.

تین‌نیوز | 

جشن هوای پاک با حضور معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و رئیس ستاد مرکزی معاینه‌فنی تهران در ایوان انتظار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، محسن پورسیدآقایی با تشکر از همراهی مردم در دستیابی به هوای پاک در تهران، اظهار کرد: واقعیت این است که بدون همکاری همه دستگاه‌های اجرایی دستیابی به هوای پاک ممکن نمی‌شد.

 وی پدیده‌های جوی را نیز یکی از شاخص‌های دستیابی به هوای پاک در زمستان و پاییز عنوان کرد و افزود: در رسیدن به هدف پاکی هوا مصداق بارز « از تو حرکت و از خدا برکت» بود.

پورسیدآقایی با تاکید بر این که همراهی مردم در رسیدن مدیریت شهری به هوای پاک بسیار اثرگذار بود، گفت: امسال با تشدید برخورد با خودروهای فاقد معاینه‌فنی، اجرای طرح کاهش، معاینه‌فنی برتر و حضور داوطلبانه مردم در مراکز معاینه‌فنی، به اهداف خود در این بخش دست پیدا کردیم.

وی خودروهای دیزلی را عامل شناخته شده‌ای در  تشدید آلودگی هوا تهران دانست و گفت: ما در کنار تمرکز بر خودروهای سواری، موضوع آلایندگی خودروهای دیزلی را نیز با جدیت پیگیری کردیم که با این اتفاق گام موثری در جهت کاستن از آلودگی هوا برداشته شد.

پورسیدآقایی در مورد معاینه‌فنی اتوبوس‌های شرکت واحد پایتخت نیز گفت: در این باره گزارش‌های مردمی با جدیت مورد وثوق قرار گرفت و ظرف کم‌تر از سه ساعت اتوبوس دودزای گزارش شده به پارکینگ فرستاده شد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: آن‌چه که مردم را آزار می‌دهد کمبود نیست، بلکه تبعیض در توزیع امکانات است. اگر مردم ببینند که عدالت در ارائه خدمات به خوبی رعایت می‌شود همراهی خود را بیش‌از گذشته به منصه ظهور می‌گذارند. ما در ارائه طرح ترافیک سعی کردیم عدالت در توزیع طرح ترافیک به خوبی رعایت شود.

پورسیدآقایی به این نکته نیز اشاره کرد جشن امروز مسئولیت ما را برای سال‌های پیش‌رو بیش‌تر می‌کند.

در این جشن به افزایش 30 درصدی بودجه حمل‌ونقل عمومی از سوی شهردار تهران نیز اشاره شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین