| کد خبر: 4815 |

تین نیوز | معاون امور عمرانی استانداری همدان گفت: : رایزنی‌ها برای جذب سرمایه گذار در فرودگاه همدان در حال انجام است که امیدواریم پرواز به تهران از فرودگاه همدان تا دو ماه آینده برقرار شود.

محمودرضا عراقی اظهار کرد: برخی پروژه ها زیرساختی بوده و باید زمینه را برای سایر پروژه ها آماده کند که این پروژه ها در حوزه درآمدزایی نمی توانند تاثیری داشته باشد.
 
وی افزود: اما منابع اعتباری هزینه شده در پروژه های دیگر باید برگشت پذیر بوده و اعتبارات دولتی که در آنها هزینه می شود به دولت برگردد تا بتوان پروژه های دیگر را نیز اجرایی کرد.
 
عراقی تصریح کرد: پروژه ها باید توجیه فنی- اقتصادی داشته باشند که این امر در مطالعات دیده می شود که متاسفانه این رویکرد در چند سال گذشته دیده نشده  چرا که استان ها اعتبارات کافی را از دولت گرفته و هزینه کرده اند.
 
وی با اشاره به اینکه عدم بازگشت منابع اعتباری به سیستم دولت از آغاز پروژه های جدید جلوگیری می کند، تاکید کرد: اما در حال حاضر به علت محدودیت منابع اعتباری و تعطیلی و نیمه کاره ماندن پروژه دولت مصمم است تا مطالعات لازم در زمینه توجیه اقتصادی پروژه ها را دقیق اجرایی کند.
 
معاون استاندار همدان اعلام کرد: پروژه هایی با فشارهای سیاسی در برخی مناطق انجام می شود که متاسفانه همین امر موجب می شود تا مطالعات به صورت دقیق انجام نشود و بعدها پروژه ها با مشکل رو به رو می شوند.
 
عراقی با بیان اینکه پروژه های اجرایی در سال های گذشته توجیه اقتصادی نداشته است، عنوان کرد: پروژه ها باید براساس آمایش سرزمین اجرایی شود تا در آینده دچار مشکل نشویم و نباید انتظار داشت که پروژه ای در تمام مناطق استان اجرایی شود بلکه ملاک در اجرای پروژه ها بررسی های کارشناسی است..
 
پرواز تهران از فرودگاه همدان تا دو ماه آینده برقرار می شود
وی تصریح کرد: رایزنی ها برای جذب سرمایه گذار در فرودگاه همدان در حال انجام است که امیدواریم پرواز به تهران از فرودگاه همدان تا دو ماه آینده برقرار می شود.
 
عراقی با بیان اینکه فرودگاه همدان برای پروازهای پهن پیکر آماده شده است، اظهار کرد: دلیلی که باعث شده تا مردم و شرکت های هواپیمایی از فرودگاه همدان استقبال نکنند فاصله کم با تهران است ولی ظرفیت های گردشگری همدان نیازمند پروازهای متعدد از فرودگاه است.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین