| کد خبر: 343 |

تین نیوز | مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان، از راه اندازی استودیو خبر آن لاین مرکز مدیریت راههای این استان برای نخستین بار در سطح کشور خبر داد.
 
 علی رحمتی افزود: با افتتاح استودیو خبر مرکز مدیریت راههای این استان اطلاع رسانی وضعیت جاده ها از طریق شبکه استانی به صورت پوشش تصویری وآن لاین به عموم مردم اطلاع رسانی می شود.
 
وی اظهار داشت: هم اکنون استودیو خبر مرکز مدیریت راهها در استانهای اردبیل و اصفهان راه اندازی شده و مزیت مهم این پروژه مهم در این استان به لحاظ مخابره زنده وضعیت جاده ها از طریق شبکه استانی است.
 
مدیر کل سازمان حمل و ثقل و پایانه های استان زنجان اظهار کرد: اعتباری بالغ بر چهار میلیون ریال برای تجهیز، آماده سازی و در نهایت راه اندازی این پروژه هزینه شده است.
 
رحمتی گفت: افتتاح نخستین استودیو خبری مرکز مدیریت راههای این استان تحولی مهم و اساسی را در امر اطلاع رسانی به هنگام از وضعیت کنونی جاده ها، کاهش سوانح و تصادفات جاده ای، کنترل حجم تردد و ارتقا سطح ایمنی تردد در جاده است.
 
وی اظهار کرد: هم اکنون آمادگی های لازم برای پیشبرد و انجام فعالیت های مدون شده در حوزه بخش و حمل و نقل راههای این استان بیش از گذشته فراهم شده است.
 
مدیر کل سازمان حمل و نقل و پایانه های استان زنجان افزود: نخستین استودیو خبری و چند پروژه دیگر طی روزهای آینده با حضور مسوولان کشوری و استانی به بهره برداری می رسد.
 
زمان پیش فروش بلیت‌های بخش حمل و نقل جاده‌ای زنجان اعلام شد 
مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان زنجان با اشاره به اعلام زمان آغاز پیش فروش بلیت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای گفت: پیش‌فروش اینترنتی و حضوری بلیت‌های این بخش به ترتیب از 11 و 18 اسفند ماه آغاز می‌شود.
 
علی رحمتی، با اشاره به آغاز طرح اجرای طرح ایمنی حمل و نقل جاده‌ای برای مسافران نوروزی اظهار داشت: این طرح از تاریخ 25 اسفند 92 تا 15 اسفند سال آینده اجرا می‌شود.
 
وی با بیان اینکه طرح افزایش ایمنی حمل و نقل جاده‌ای مسافران نوروزی با همکاری تشکل‌های صنفی در بخش حمل و نقل اجرا می‌شود،افزود: پیش‌فروش بلیت این بخش از حمل و نقل به صورت حضور و غیر حضوری در محل پایانه‌های عمومی مسافر و همچنین دفاتر مرکزی و دفتر فروش بلیت سطح شهر انجام می‌شود.
 
مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان زنجان شناسایی ایام و مسیرهای دارای بیشترین تقاضای سفر و پیگیری و نظارت مستمر بر پیش فروش بلیت و همچنین نرخ فروش بلیت البته با هماهنگی مراکز آموزش و نظامی، نظارت و پیگیری مستمر و مضاعف درباره فروش اینترنتی بلیت را از جمله اقدامات برای آمادگی مسافرت‌های نوروزی در این حوزه اعلام کرد.
 
رحمتی، به برنامه‌ریزی انجام شده برای بهره‌وری از حداکثر ظرفیت و توان ناوگان حمل و نقل مسافر از استان زنجان اشاره و تصریح کرد: با هماهنگی انجام شده با سازمان‌های دولتی، نهادها و کارخانه‌ها از همه ظرفیت استان در این زمینه استفاده می‌شود.
 
رحمتی تاکید کرد: با هماهنگی انجام شده با تشکل‌های صنفی بخش حمل و نقل مسافر به منظور تامین ناوگان کشیک، ارائه سرویس دربستی در روزهای 22 اسفند تا 29 اسفند و 12 فروردین تا 15 فروردین  ممنوع شده است.
 
وی با تاکید بر برنامه‌ریزی همه جانبه برای نظارت بر خدمات بخش حمل و نقل در ایام مسافرت‌های نوروزی ادامه داد: پیگیری نظارت مضاعف بر عملکرد شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل مسافر استان، تامین پوشش مناسب به منظور برقراری ارتباط با مسافران و پاسخگویی و راهنمایی آنها از دیگر اقدامات این حوزه محسوب می‌شود.
 
مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان زنجان، راه‌اندازی سامانه پیام کوتاه، اعلام شماره تلفن‌های شبانه روزی پیام گیر 4262369 را از جمله اقدامات این اداره کل برای گسترش نظارت بر عملکرد این بخش اعلام کرد.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین