| کد خبر: 138573 |

در مراسم رونمائی از طرح «شبکه سیر» معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: در عرصه حمل‌ونقل در نهایت این مردم هستند که تصمیم می‌گیرند بنگاه‌های حمل مسافر به حیات خود ادامه دهند یا خیر.

تین‌نیوز | 

در مراسم رونمائی از طرح «شبکه سیر» معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: در عرصه حمل‌ونقل در نهایت این مردم هستند که تصمیم می‌گیرند بنگاه‌های حمل مسافر به حیات خود ادامه دهند یاخیر.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، اسماعیل غلامی با اشاره به این مهم که یکی از راهکارها به منظور سرویس و خدمات‌رسانی مطلوب به مردم، احترام به نظر مشتری است، اظهار داشت: ارائه خدمات باید به‌گونه‌ای باشد تا مشتری در استفاده از آن دارای حق انتخاب باشد.

وی در ادامه سخنان خود در این گردهمآئی هدف از اجرای طرح شبکه سیر را حفظ و جلب مشتری دانست و گفت: بنگاه‌های حمل‌ونقل مسافر باید سهم خود را در حفظ کردن مسافر به کار ببندند و همواره این سوال را مد نظر قرار دهند که، چگونه با ارائه خدمات مسافران را حفظ کنیم.

غلامی هماهنگی و هارمونی بیشتر در شیوه ارائه خدمات به مسافر را یک اصل دانست و افزود: سازمان راهداری به کاستی‌ها و مباحث و مشکلات موجود در بخش حمل‌ونقل مسافر کاملا اشراف دارد و آن را درک می‌کند اما، چنان‌چه مخاطب ما مردم هستند باید به آنها خدماتی ارائه شود تا، نسبت به استفاده از حمل‌ونقل عمومی مسافر ترغیب شده و تمایلی به بهره گرفتن از خودرو شخصی نداشته باشند.

وی با بیان این مطلب که، «درک و بینش خوب و عدم غفلت از زمان تغییر و تحولات لازمه پیشرفت است»، گفت: همواره این دغدغه در حمل‌ونقل وجود داشته که چگونه مسافر جذب یک سرویس خوب در حمل‌ونقل مسافر شود.

غلامی با تاکید بر این نکته که، تمامی بخش‌های حمل‌ونقل به یکدیگر متصل هستند، ابراز داشت: مردم نحوه ارائه خدمات از سوی بنگاه‌های حمل‌ونقل را کاملا تمییز می‌دهند و رعایت نظم و نظام می‌تواند در ممیزی رفتار با مسافران تاثیر بسیار خوبی داشته باشد.

معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در ادامه سخنان خود به تشریح وضیعت حمل‌ونقل مسافر در گذشته پرداخت و گفت: برخی گسترش‌های ناهمگون باعث شد تا در این بخش بعضا مسائلی به وجود بیاید که با طرح شبکه سیر قطعا به مسیر اصلی خود باز خواهد گشت.

وی با اشاره به اصل رضایت، امنیت و سفری سالم و امانت‌داری در حمل‌ونقل مسافر، یادآور شد: سفرهای عمومی آماری دارند که دیده می‌شود کاهش یافته زیرا، نگاه به نوع استفاده از وسایل حمل‌ونقل تغییر داشته و اکثر مردم رو به مسافرت با خودرو شخصی گذاشته‌اند.

غلامی با تاکید بر این موضوع که ناچار از بازنگری در سیاست‌های حمل‌ونقل مسافر هستیم، گفت: در گذشته استقبال از حمل‌ونقل عمومی مسافر بیشتر بود که باید در این مورد آسیب شناسی جدی صورت بگیرد و در نهایت باید رضایت مردم را جلب کرد.

معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در پایان سخنان خود، خاطرنشان کرد: بدون تعارف باید به منظور ادامه حیات در بخش حمل‌ونقل مسافر باید سیاست‌ها را دچار تحول کرد، زیرا به واقع این کار با تنازع بقاء بسیار نزدیک است و این سازمان در ارائه خدمات مطلوب به مسافران با کسی تعارف ندارد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین