| کد خبر: 23161 |

تین نیوز | جوایز و لوح تقدیر (تعهد به تعالی Striving for excellence ) روز سه شنبه8 مهرماه (30 سپتامبر) به رتبه‌های اول تا چهارم مسابقه بین المللی مدیریت پروژه IPMA اعطا می‌شود که تونل نیایش و بزرگراه طبقاتی شهید صدر در این مسابقه توانستند حائز رتبه چهارم شوند تا از کشورمان نیز پروژه‌ای شاخص در میان برترین ابرپروژه‌های جهان در سال 2014 حضور داشته باشد.
 
مازیار حسینی اعلام کرد: کیفیت ساخت و رعایت استانداردهای روز علوم مهندسی در پروژه‌های تونل نیایش و بزرگراه طبقاتی صدر باعث شده است تا این 2 طرح عظیم ملی، مد نظر انجمن مدیریت پروژه‌های بین المللی IPMA قرار گیرد. انجمنی با بیش از 50 سال قدمت که بیش از یک دهه است هر ساله به انتخاب طرح های شاخص جهانی از حیث مسائل مدیریتی پروژه ها می پردازد.
 
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در این باره اظهار کرد: جوایز و لوح تقدیر (تعهد به تعالی Striving for excellence) روز سه شنبه8 مهرماه (30 سپتامبر) در شهر روتردام هلند به برگزیدگان رتبه های اول تا چهارم مسابقه بین المللی مدیریت پروژه IPMA اعطا می شود.
 
وی افزود: 2 ابر پروژه تونل نیایش و بزرگراه طبقاتی شهید صدر به همراه پروژه ای از کشور هلند با کسب رتبه چهارم شایسته دریافت لوح تقدیر تعهد به تعالی اعلام شدند.
 
معاون شهردار تهران اضافه کرد: در جشنواره انتخاب برترین طرح های عمرانی سال 2014 که در 3 سطح پروژه های متوسط ، بزرگ و ابرپروژه ها برگزار می شود، تونل نیایش و بزرگراه طبقاتی صدر به رقابت با دیگر طرح های موفق جهان رفت و شانس خود را برای قرار گرفتن در رده بندی بهترین ها آزمود.
 
حسینی تصریح کرد: مراسم اهدای جوایز این دوره از مسابقات در حاشیه بیست و هشتمین کنفرانس جهانی مدیریت پروژه که توسط انجمن بین المللی مدیریت پروژه IPMA هر ساله در یک کشور برگزار می شود، به منتخبان اهدا می شود.
 
براین اساس تیم ارزیاب انجمن مدیریت پروژه های بین المللی که شامل 8 کارشناس از کشورهای لهستان ، آلمان ، هلند ، استرالیا و یونان است، از روز نهم تیرماه امسال به تهران آمد و طی 3 روز به بازدید و ارزیابی پروژه های شاخص تونل نیایش و بزرگراه طبقاتی صدر پرداخت.
 
تونل نیایش به طول مجموع بیش از 10 کیلومتر و بزرگراه طبقاتی صدر به طول تقریبی 11 کیلومتر (همراه با رمپ و لوپ ها و مسیرهای دسترسی) ابر پروژه های شهرداری تهران در حوزه فعالیت های عمرانی هستند که هر دو در مدت زمان کمتر از 2 سال و با مدیریت جهادی به ثمر نشستند که افتخار جامعه مهندسی کشور به حساب می آیند. رعایت استانداردهای بین المللی ، اعمال توأمان دقت و صحت در عین سرعت عملیات اجرایی و بهره مندی از تکنیک های مبتکرانه که باعث صرفه جویی های قابل توجه در هزینه ها شد، از جمله نکات مثبت و شاخص این پروژه ها به لحاظ مدیریتی محسوب می شود.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین