| کد خبر: 188519 |

انجمن در راستای تحقق سیاست‌های راهبردی خود به منظور ارتقاء مهارتی، تخصصی و آموزشی بنگاه‌های خصوصی فعال در حمل و نقل ریلی و در نتیجه افزایش سودآوری و ارتقا کیفی خدمات و سطح رضایتمندی مشتریان در این حوزه، در نظر دارد تا در سال 98 دوره‌های آموزشی تخصصی و با کیفیت بالا برای خانواده‌ی صنعت ریلی برگزار کند.

تین‌نیوز | 

انجمن در راستای تحقق سیاست‌های راهبردی خود به منظور ارتقا مهارتی، تخصصی و آموزشی بنگاه‌های خصوصی فعال در حمل و نقل ریلی و در نتیجه افزایش سودآوری و ارتقا کیفی خدمات و سطح رضایتمندی مشتریان در این حوزه، در نظر دارد تا در سال 98 دوره‌های آموزشی تخصصی و با کیفیت بالا برای خانواده‌ی صنعت ریلی برگزار کند.

به گزارش تین نیوز به نقل از انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته، لازم به ذکر است که بعضی از این دوره ها صرفا برای شرکت‌های عضو انجمن برگزار خواهد شد (مشخص شده با علامت *) ولی در برخی دیگر ثبت نام برای کلیه شرکت‌ها آزاد می‌باشد.

شرایط شرکت در دوره‌ها:

1. مهلت ثبت نام برای هر دوره حداکثر تا 2 هفته قبل از زمان برگزاری دوره خواهد بود. افرادی که قبل از موعد مقرر ثبت نام فرمایند، از 10% تخیف برخوردار خواهند شد. در صورت تکمیل ظرفیت هر دوره وجوه پرداختی مسترد خواهد شد.

2. هزینه دوره‌ها برای اعضای انجمن با 50% تخفیف محاسبه می‌شود.

هزینه ثبت نام هر دوره در نیمه اول سال، مبلغ 200 هزار تومان به ازای هر نفر برای اعضا و برای افراد غیرعضو 400 هزار تومان می‌باشد. (در صورت نیاز به برگزاری همین دوره ها در محل شرکت شما، هزینه 40 نفر لحاظ می گردد.)

3. لطفا دستور فرمایید جهت ثبت نام قطعی، هزینه شرکت در دوره را به شماره کارت 6104337493101743 ، بانک ملت به نام «انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته» واریز کرده و رسید آن را به شماره 66594747 نمابر یا به شماره 09126366651 پیامک فرمایند.

4. برای شرکت‌کنندگان گواهی حضور در دوره با مهر و امضای انجمن و به دو زبان فارسی و انگلیسی صادر خواهد شد.

5. به 5 شرکتی که بیشترین تعداد کارکنان خود را برای حضور در دوره‌های آموزشی انجمن در طول سال اعزام نمایند، گواهی «سازمان یادگیرنده برتر» به دو زبان فارسی و انگلیسی از طرف انجمن اعطا خواهد شد.

6. شرکت‌ها در صورت درخواست برای برگزاری سایر دوره‌های موردنیاز خود و یا معرفی فرد مناسب برای تدریس در دوره‌ها، با مسئول آموزش انجمن (خانم مهندس ترکمانی‌پور) تماس حاصل فرمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با خانم ترکمانی‌پور با شماره‌های 66565615 و 09372295384 تماس حاصل فرمایند.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین