نتیجه جستجو

  • وبلاگ فرزین پورمحبی-شخصی که ده نفر را حریف است با ۱۱ نفر می شود نسخه اش را پیچید، مشکل زمانی است که سر و کله یکی پیدا می شود که نه قد و قواره ای دارد و نه زور و بازویی؛ اما می تواند با اندام نحیفش و لبخند ملیحش از پس دنیایی بر بیاید. اصولا نقش هیکل در جنگ و دعوا به اندازه تاثیر هارت و پورت های مضحک ترامپ است در اقتدار آمریکا.

  • وبلاگ فرزین پورمحبی-در تصویر صحنه یک مصاحبه تلویزیونی دیده می شود. میزی در وسط قرار گرفته که در طرفین آن دو مرد نشسته اند. یکی از آنها مجری برنامه تلویزیونی است که ظاهری ملوس و چهره‌ای دلسوز را به خود گرفته است. در طرف دیگر میز هم، صورت شطرنجی شده یک مرد دیده می‌شود که صدایش مملو از پشیمانی و ندامت و «تف به این روزگار غدار» است.

  • وبلاگ فرزین پورمحبی-خبرنگاری شغل شریفی است که البته اگر مزایای دیگری هم داشت خیلی بهتر بود. مثلا اگر خبرنگار می توانست هر چیزی را که می بیند؛ بگوید؛ می توانست شب ها با وجدانی آسوده تر بخوابد و یا حداقل اگر می توانست چیزهایی که می گوید را دیگران ببینند، می توانست روزها را با سر بلندی سپری کند. اینکه سر بلندی در این روزها به چه دردی می خورد هنوز معلوم نیست اما احتمالا برای پیشگیری از آرتروز گردن بد نباشد.

  • وبلاگ فرزین پورمحبی-وقتی فیلم خانم مجری درآمد بنده طبق رسالت فرهنگی(اما در اصل طبق چیزی که تا حالا به من آموخته اند!) که در خود احساس می کردم بلافاصله سعی کردم بگویم آن «سر» فتو شاپ و آن «بطری» هم دلستر است.

  • وبلاگ فرزین پورمحبی-اون روزها که مدرسه رفتن به زمزمه محبت معلم بستگی داشت، گذشت. حالا مسئله اصلی این شده که مرام و معرفت مدیر مدرسه چقدر است.

  • وبلاگ فرزین پورمحبی-در راستای معرفی ایرانیان بعنوان عصبانی ترین مردم دنیا توسط موسسه گالوپ درست است ما باهوش ترین ملت جهانیم اما بقیه دنیا هم نباید تا این حد خنگ و پیاده باشند که مدام باید «تفاوت فرهنگی های» خودمان را با آنها - چه در داخل آب و چه در بیرون از آب- تذکر بدهیم.

  • در حاشیه افزایش قیمت بلیت مترو، روزنامه قانون این کاریکاتور را منتشر کرد.

  • وبلاگ فرزین پورمحبی-احساسات مادر همه بلاهاست و زن مادر احساسات؛ در نتیجه زن ریشه اصلی بلاهاست. از طرفی هم برای حل هر معضلی باید به «ریشه» زد یعنی زدن همان هایی که «ریش» ندارند، اما تا دلتان بخواهد احساسات دارند! این جاست که می گویند: مرد باید «دست بزن» داشته باشد.