نتیجه جستجو

 • سرپرست معاونت نظارت بر امور مناطق سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران:

  روز گذشته بود که پس از گذشت ماه‌ها حرف و سخن پیرامون چگونگی پرداخت مالیات از سوی خودروهای اسنپ و تپسی سرانجام رئیس سازمان امور مالیاتی آب را بر آتش آن ریخت و گفت، این خودروها در ردیف تاکسی‌ها قرار دارند و پرداخت عوارض و مالیات آنها نیز همطراز ناوگان تاکسیرانی خواهد بود.

 • ایمنی شبکه ریلی و خدمت به محیط‌زیست از کارکردهای قابل توجیه این صنعت است که در دولت گذشته و دولت تازه، نقشه راه خوبی برای رشد بیشترش پیش‌بینی‌شده اما نیاز است دولت توجه ویژه‌ای، در جهت هدایت و حمایت بخش خصوصی داشته باشد. دولت هم باید هدایتگر باشد و هم حمایت‌گر. ما بخش خصوصی توانمندی داریم که برخی از آن‌ها امکانات بسیار خوبی دارند. تخصیص نقدینگی به پیمانکاران توسط دولت مهم است. بخش خصوصی هم باید از دولت در جهت دریافت اسناد خزانه به‌عنوان اوراق مشارکت، حمایت کند.

 • در هفته جاری صورت خواهد گرفت؛

  مدیرعامل شرکت هواپیمایی پویاایر با بیان اینکه اولین پرواز ایرتاکسی این شرکت در هفته جاری در هرمزگان انجام خواهد گرفت، گفت: در طی هفته‌های آینده دو فروند هواپیمای امبرائر 50 نفره به ناوگان مسافری این شرکت خواهد پیوست.

 • معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر و دریانوردی؛

  معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر و دریانوردی در حاشیه مراسم استقرار سامانه جامع مدیریت پروژه در سازمان بنادر و دریانوردی گفت: استفاده از این سامانه می‌تواند تا 30 درصد هزینه‌ها را کاهش دهد.

 • عضو کمیسیون عمران مجلس:

  یکی از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اظهار تمایل به حضور عباس آخوندی در کابینه دولت دوازدهم گفت: عملکرد آخوندی در وزارت راه و شهرسازی با توجه به منابع و امکانات موجود قابل دفاع است.

 • احمد مسجدجامعی، عضو باسابقه شورای شهر تهران تأکید می کند که اعضای اصلاح طلب شورای شهر باید با عمل خود اعتبار حزب را حذف کنند و بسیار مراقب باشند که به اعتماد مردم خدشه ای وارد نشود.

 • وبلاگ مهدی کرباسیان-خدمات لجستیک در عمل گستره وسیعی از تعاملات و مبادلات از مبداء تولید کالا تا دسترسی به مصرف کننده را شامل می شود. این خدمات به طور مستقیم سهم عمده ای در قیمت تمام شده محصول داشته و به عنوان یک اثر غیرمستقیم نقش مهمی را در رقابت پذیری کالا ایفا می کند.

 • رییس انجمن صنفی مراکز معاینه‌فنی کشور، گفت: مشخص نیست مراکز فعلی مرکز معاینه‌فنی هستند یا مرکز تشنج.

 • یک منبع آگاه در تاکسی‌رانی فرودگاه مهرآباد از کاهش روزافزون مراجعه به تاکسی در این بخش خبر داد.

 • دبیر اولین همایش رویکردهای میان رشته‌ای در ارتباطات هوانوردی:

  دبیر اولین همایش رویکردهای میان رشته‌ای در ارتباطات هوانوردی با بیان اینکه «سوء مکالمات» در صنعت هوانوردی بیشترین نقش را در سوانح هوایی داشته است، گفت: یکی از اهداف اصلی ما در این همایش تحقیقات مشترک بین دانشگاه های کشور و صنعت هوانوردی در این بخش و در راستای کاهش سوانح و حوادث هوایی ناشی از خطاهای انسانی است.