نتیجه جستجو

 • با اخذ گواهی‌نامه فرودگاهی صورت گرفت؛

  مدیرکل فرودگاه بین‌المللی یزد عنوان کرد: در حالی فرودگاه‌ یزد موفق شد گواهی‌نامه فرودگاهی اخذ کند که تمام شرکت‌های هواپیمایی در جهان بر اساس همین استانداردها و گواهی‌نامه‌ها اقدام به برنامه‌ریزی در فرودگاه‌ها می‌کنند.

 • این روزها نام‌های زیادی برای کلیدداری بهشت شنیده می‌شود. احمد ترک‌نژاد در گفت‌وگو با تجارت‌آنلاین از ویژگی‌های یک شهردار موفق برای تهران می‌گوید.

 • مهدی چمران ١٣ سال است ریاست شورای شهر تهران را بر عهده دارد؛ از فرودین ٨٢ تا حدود یک ماه دیگر در اوایل شهریور ٩٦ که کارش پایان خواهد یافت.

 • مدیرعامل منطقه آزاد قشم از خرید 10 فروند هواپیما از شرکت هواپیماسازی بمباردیر کانادا خبر داد و گفت: دولت این کشور 100میلیون دلار برای فاینانس این هواپیما در اختیار کمپانی بمباردیر اختصاص خواهد داد تا بتواند 80 درصد این قرارداد را فاینانس کند.

 • سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با تین‌نیوز:

  بحث سند خودرو در یکی دو سال گذشته به اختلاف نظر میان نیروی انتظامی و مرکز ثبت اسناد بدل شده و هریک در این بخش، تائید خود را فصل‌الخطاب دانسته و سند خودرو را تنها در صورتی به رسمیت می‌شناسد که، در یکی از دفاتر آنها به تائید رسیده و مهمور به مهر این بخش باشد.

 • رئیس سازمان هواپیمایی با بیان اینکه شرکت‌های متقاضی تاسیس شرکت هواپیمایی نمی‌توانند مجوز به‌کارگیری هواپیما با سن بالای 19 سال را اخذ کنند، گفت: صدور مجوز نهایی برای تاسیس ایرلاین از جهت قانونی تا پایان سال مشکلی ندارد و تنها به وضعیت اقتصادی و مدیریتی آن شرکت وابسته است.

 • در گفت‌گوی اختصاصی با تین‌نیوز، عنوان شد:

  در حاشیه مراسم رونمائی از طرح «شبکه سیر»، مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری به تشریح اهداف راه‌اندازی این طرح پرداخت.

 • با توجه به نیاز به رشد صنعت گردشگری، شرکت رفاه و گردشگری تأمین به عنوان بزرگترین شرکت فعال در حوزه گردشگری، شامل هفت شرکت زیرمجموعه است که از سال 1392 فعالیت‌های خود را در صنعت گردشگری آغاز کرده‌اند. زیرمجموعه‌های هگتا عبارتند از: شرکت بین المللی خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی تأمین، گروه هتلهای هما، شرکت حمل ونقل ریلی رجا، شرکت مجتمعهای توریستی و رفاهی آبادگران ایران، دهکده ساحلی بندر انزلی، سازمان ایرانگردی و جهانگردی، شرکت رفاه گستر تأمین اجتماعی. در بخش ریلی هگتا تعهد داده حدود 1500 عدد از نیاز واگن مسافری کشور را تامین کند.

 • مدیر اداره بنادر و دریانوردی استان خوزستان عنوان کرد؛

  مدیر اداره بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: بندر امام خمینی(ره) در دولت یازدهم سالانه شاهد 8 تا 10 درصد رشد تخلیه و بارگیری بوده است.

 • مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان؛

  مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به اینکه انعقاد قرارداد ساخت مارینا در مرحله نهایی است گفت: این قرارداد تا کمتر از یک ماه دیگر امضا خواهد شد.