|
کد خبر:
93370
|
جدول وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران - ۲
تیننیوز| سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای کشور در گزارشی که به شکل جدول تفکیک شده ارایه شده، وضعیت ترافیک محورهای اصلی و فرعی استان تهران را برای آگاهی شهروندان محترم منتشر کرده است.
آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۹ | ۱۰۱ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۹ | ۹۵ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۶۵ | ۶۹ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۴۳ | ۶۸ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۱ | ۸۰ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۲۷ | ۸۷ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۷۶۶ | ۷۹ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۲۹ | ۴۴ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۵۲ | ۷۱ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۵۵ | ۶۴ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۲ | ۹۶ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۱ | ۹۵ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۳ | ۶۹ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۵۲ | ۶۶ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۹ | ۸۳ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۲۴ | ۸۴ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۴۷۳ | ۷۵ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۰۸ | ۲۷ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۳۸ | ۸۳ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۳۰ | ۵۷ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۷۵ | ۷۷ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۴۷ | ۷۳ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۲۵ | ۸۲ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۳۶ | ۸۱ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۶ | ۶۲ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۲۲ | ۷۸ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۲۵ | ۱۰۵ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۳۷ | ۶۶ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۲۹ | ۷۱ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۴۹ | ۸۲ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۰۸ | ۹۶ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۶ | ۸۰ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۲۳ | ۸۳ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۲۰ | ۸۱ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۲۷۲ | ۷۵ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۳ | ۶۰ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۴۱ | ۵۹ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۰۰ | ۸۶ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۲ | ۹۷ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۲۷ | ۶۴ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۷۷ | ۸۹ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۲ | ۸۱ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۲۷ | ۸۶ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۲۸ | ۶۵ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۷۷ | ۷۸ |
۴۶ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۷۹ | ۹۳ |
۴۷ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۱۸ | ۹۹ |
۴۸ | تهران | تهران - فشم | روان | ۲۷ | ۵۸ |
۴۹ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۹ | ۵۹ |
۵۰ | تهران | فشم - تهران | روان | ۴۱ | ۶۱ |
۵۱ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۶۰ | ۸۵ |
۵۲ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۱۵ | ۸۰ |
۵۳ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۷۱ | ۷۵ |
۵۴ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۳۸۴ | ۸۱ |
۵۵ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۱۰۶ | ۶۳ |
۵۶ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۴۸ | ۹۰ |
۵۷ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۱۰۴ | ۷۲ |
۵۸ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۰۵ | ۹۰ |
۵۹ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۲۷۳ | ۸۸ |
۶۰ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۸۴ | ۸۹ |
۶۱ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۸۴ | ۸۷ |
۶۲ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۰۹ | ۹۱ |
۶۳ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۳۵۱ | ۸۵ |
۶۴ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۵۸ | ۸۷ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۱۷۸ | ۱۰۳ |
۶۶ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۶۸۶ | ۱۰۰ |
۶۷ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۹۱ | ۱۰۳ |
۶۸ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۳۰ | ۷۶ |
۶۹ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۴۷ | ۵۶ |
۷۰ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۹ | ۷۸ |
۷۱ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۴۴ | ۵۷ |
۷۲ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۲۷ | ۴۵ |
۷۳ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۱ | ۴۰ |
۷۴ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۶ | ۵۵ |
۷۵ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۱۹ | ۸۴ |
۷۶ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۳۱ | ۹۲ |
۷۷ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۱۱ | ۵۹ |
۷۸ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۱۶ | ۷۴ |
۷۹ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۷۰ | ۸۴ |
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمیکند.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.