|
کد خبر:
97307
|
سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای کشور منتشر کرد:
جدول وضعیت ترافیک لحظهای راههای اصلی و فرعی استان تهران - ۱
تیننیوز| سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای کشور در گزارشی که به شکل جدول تفکیک شده ارایه شده، وضعیت ترافیک محورهای اصلی و فرعی استان تهران را برای آگاهی شهروندان محترم منتشر کرده است.
آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۳۳ | ۱۰۱ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۱۸ | ۹۰ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۸۰ | ۷۲ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۹۲ | ۶۴ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۳۵ | ۸۰ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۳۶ | ۸۸ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۸۰۰ | ۸۰ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۵۵ | ۴۳ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۸۷ | ۷۰ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۷۴ | ۶۲ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۸ | ۹۷ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۷۳ | ۹۴ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۰۵ | ۷۷ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۴۵ | ۷۱ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۶ | ۷۹ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۵ | ۸۳ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۵۵۰ | ۶۹ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۵۵ | ۲۵ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۳۴ | ۵۶ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۳۹ | ۵۸ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۵۷ | ۸۱ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۵ | ۷۶ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۳۰ | ۸۰ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۳۸ | ۷۹ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۸ | ۶۳ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۷۴ | ۷۲ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۵۱ | ۱۰۵ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۸۳ | ۶۷ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۸۰ | ۷۷ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۱۳۵ | ۷۹ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۳۳۱ | ۹۱ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۹ | ۷۷ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۵۰ | ۹۲ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۶۳ | ۸۳ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۴۲۰ | ۷۳ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۵ | ۶۱ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۲۷ | ۶۲ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۷۷ | ۹۲ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۱ | ۹۲ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۳۹ | ۷۱ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۵۴ | ۸۸ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۱ | ۸۴ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۷۲ | ۸۰ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۴۳ | ۶۳ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۴۸ | ۷۸ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۴۵ | ۷۷ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۲۲۲ | ۹۲ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۲۹ | ۱۰۰ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۹۹ | ۱۰۳ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۴۴ | ۵۶ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۵۷ | ۵۶ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۳۸ | ۶۱ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۱۲ | ۸۴ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۲۸۹ | ۷۴ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۹۸ | ۷۲ |
۵۶ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۱۰۵ | ۶۵ |
۵۷ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۵۳ | ۸۴ |
۵۸ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۹۳ | ۶۴ |
۵۹ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۳۱ | ۹۰ |
۶۰ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۳۷ | ۸۷ |
۶۱ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۷۳ | ۹۰ |
۶۲ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۱۴ | ۸۸ |
۶۳ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۲۰ | ۹۲ |
۶۴ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۶۲ | ۹۲ |
۶۵ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۵۴ | ۸۵ |
۶۶ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۵۰ | ۹۷ |
۶۷ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۴۲۸ | ۱۰۳ |
۶۸ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۷۰ | ۱۰۴ |
۶۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۳۰ | ۵۰ |
۷۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۴۳ | ۶۲ |
۷۱ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۷ | ۷۰ |
۷۲ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۳۶ | ۵۴ |
۷۳ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۵۰ | ۴۲ |
۷۴ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۶ | ۴۳ |
۷۵ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۲۸ | ۴۵ |
۷۶ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۴۲ | ۹۳ |
۷۷ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۸۳ | ۸۹ |
۷۸ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۴ | ۵۱ |
۷۹ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۴۱ | ۷۱ |
۸۰ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۱۵ | ۸۳ |
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمیکند.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.