مازندران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۱
متن  خبر
تونل محور سوادکوه زیربار ترافیک قرار گرفت
تین‌نیوز| تونل یک کیلومتری شیرگاه در محورسوادکوه (قائمشهر- تهران ) مازندران در آستانه سال نو برای تسهیل در تردد خودرویی در این محور پرتردد کشور،زیر بار ترافیک قرار گرفت.
 
به گزارش خبرنگارایرنا، همزمان با بهره برداری از تونل شیرگاه حدود 6 کیلومتر از جاده چهارخطه این محور نیز زیر بار ترافیک قرار داده شد.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران اعتبار ملی هزینه شده برای بهره برداری از این تونل را حدود 300 میلیارد ریال اعلام کرده است.

حیدرنوروزی روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگارایرنا گفت که با بهره برداری از این تونل که یکی از سخت گذرترین تونل های احداثی در این محور است، بخش زیادی از بارترافیکی این جاده در آستانه سال نو برطرف می شود.

محور سوادکوه از رودهن تا قائمشهر که حدود 187 کیلومتراست ، تاکنون حدود 184 کیلومتر به صورت چهارخطه شده است .
برای جلوگیری از حوادث ناشی از سقوط سنگ از کوه های اطراف برای این محور سه تونل ساخته شده است.

پیش از این نیز با حضور وزیر راه و شهرسازی یک دهنه تونل در محور هراز یکی دیگر از محورهای پرترافیک مازندران - تهران افتتاح شد.
کد خبر : 125425
برچسب ها : راه و شهرسازي، تونل، شيرگاه ترافيك
ارسال نظر

نظرسنجی
براي كاهش سوانح رانندگي در سفرهاي نوروزي چه بايد كرد ؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English