پلیس راهور
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۲
متن  خبر
اجرای طرح ترافیکی ویژه ی مراسم تحویل سال
تین‌نیوز| رئیس پلیس راهوراستان از اعمال محدودیتهای ترافیکی ویژه مراسم تحویل سال در خیابانهای منتهی به حرم مطهر از ساعت 10 صبح خبر داد.
 
رئیس پلیس راهوراستان قم در گفتگوبا خبرگزاری صدا وسیما از اعمال طرح ترافیکی ویژه تحویل سال در خیابانهای منتهی به حرم مطهرحضرت فاطمه معصومه س خبر داد.

سرهنگ احمد پوربافرانی مسیرهای میدان مطهری ،چهار راه بازارو حرم مطهر،بلوار زائر،میدان نواب وحرم مطهر،تقاطع عمار یاسر،سه راه بازار وحرم مطهر،میدان جانبازان ،چهار راه شهدا ومیدان روح اله به سمت حرم مطهر را مشمول طرح ترافیکی ویژه تحویل سال دانست.

وی اجرای این طرح را از ساعت 10صبح فردا اعلام کرد وافزود:این طرح از نظر زمانی تا پایان حجم ترافیکی ادامه دارد و با توجه به حجم ترافیک امکان افزایش محدوده ترافیکی هم وجود دارد.

سرهنگ پور بافرانی از شهروندان خواست برای حضور در برنامه های تحویل سال در حرم مطهر وبقاع متبرکه شهر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنندتا ظرفیت برای همه زائران و مسافران فراهم شود
کد خبر : 125383
برچسب ها : طرح ترافیکی ، تحویل سال نو ، منتهی ، خیابان ، حرم مطهر
ارسال نظر

نظرسنجی
براي كاهش سوانح رانندگي در سفرهاي نوروزي چه بايد كرد ؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English