تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۰
متن  خبر
50 کشته در تصادفات جاده ای کشور طی دو روز
تین‌نیوز| طی دو روز گذشته 50 نفر بر اثر تصادفات جاده ای در کشور جان باخته اند.
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز لرستان؛ فرمانده پلیس راه نیروی انتظامی کشور در خرم آباد گفت: با آغاز دور اول سفرهای نوروزی، طی دو روز اخیر در تصادفات جاده ای کشور50 نفر کشته و بیش از 400 نفر مجروح شده اند. 
سردار محمد حسین حمیدی افزود: علت عمده این تصادفات، خستگی و خواب آلودگی بویژه در جاده های هموار و آزاد راه ها بوده است.
 
وی نصب سامانه های نظارتی، کنترلی و خدماتی برای عبور و مرور خودروها را از مهمترین اقدامات پلیس راه کشور عنوان کرد و گفت: با بهره گیری از این سامانه ها، زمان توقف اتوبوس ها در پاسگاه های پلیس راه به حداقل رسیده و زمینه رفاه مسافران فراهم شده است.
 
سردار حمیدی افزود: با تلاش و برنامه ریزی پلیس راه کشور و همکاری سازمان های مرتبط آمار تلفات جاده ای در سال 95 نسبت به پارسال بیش از 500 نفر کاهش یافته است. 
 
فرمانده پلیس راه کشور گفت: با توجه به اینکه لرستان به مقصد گردشگری تبدیل شده و این استان در مسیر عبور به خوزستان و کاروان راهیان نور قرار دارد، لازم است رانندگان وسایل نقلیه با رعایت احتیاط و مقررات رانندگی و پرهیز از شتاب در محورهای مواصلاتی رانندگی کنند تا سفری ایمن برای خود و سرنشینان خودرو فراهم کنند. 
کد خبر : 125373
برچسب ها : 50 کشته ، تصادفات جاده ای ، سردارحمیدی
ارسال نظر

نظرسنجی
براي كاهش سوانح رانندگي در سفرهاي نوروزي چه بايد كرد ؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English